Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Meklējam Salaspils stiprās ģimenes!

gimendiena2018

Aicinām pieteikties Salaspils novada laulātos pārus, kuri šogad atzīmē 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 un vairāk kopdzīves gadu jubilejas. Salaspils stiprākās ģimenes tiks aicinātas uz īpašu svinīgo pasākumu, kas norisināsies Starptautiskajā ģimenes dienā 19.maijā k/n “Rīgava”.

Pieteikšanās nosacījumi:

  1. Laulātie pāri var pieteikties paši, kā arī tos var pieteikt cilvēki, kuri pazīst šo ģimeni; valsts un nevalstiskās organizācijas; Ģimenes dienas pasākuma organizatori.
  2. Vismaz vienam no laulātā pāra jābūt Latvijas Republikas pilsonim un deklarētam Salaspils novada administratīvajā teritorijā.
  3. Visām laulībām ir jābūt juridiski reģistrētām.

Pieteikumā lūdzam norādīt: laulātā pāra vārdus un uzvārdus, vecumu, dzīvesvietas adresi, ģimenes aprakstu (piemēram, intereses, hobiji, kopīgas ģimenes tradīcijas, sasniegumi), pieteicēja un pieteiktās ģimenes kontaktinformāciju.

Pieteikumus aicinām sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai iesniegt k/n „Rīgava” 37.kabinetā līdz 30 aprīlim.

Sīkāka informācija pa tālr.: 29162302, 67941163.

Uz pasākumu tiks aicinātas laulāto pāru ģimenes, lai kopā baudītu skaisto kopā būšanu!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis