Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sargāsim sevi un savu īpašumu!

vp emblema

Iestājoties tumšajam rudens un ziemas laikam, strauji ir palielinājies zādzību skaits no privātīpašumiem Salaspils, Stopiņu un Ropažu novadu teritorijās, tāpēc Valsts policijas darbinieki sadarbībā ar šo novadu pašvaldības policijas darbiniekiem veic papildus profilaktiskos pasākumus ar mērķi novērst šos noziegumus.

Tomēr ir nepieciešams arī iedzīvotāju atbalsts, tāpēc, ja gadījumā tiek pamanītas aizdomīgas personas vai automašīnas, īpaši ar kaimiņvalstu valsts reģistrācijas numura zīmēm, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknis Salaspilī Skolas ielā 7a lūdz nekavējoties par to ziņot   pa  tālruni 67895200, 26339290 vai 110. Ja ir iespējams veikt foto vai videofiksāciju, lūdzam to sūtīt uz epastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Protams, Salaspils iedzīvotājiem vienmēr ir iespēja sazināties arī ar pašvaldības policijas dežūrdaļu pa tālruni  67980033.

Zādzības no privātmājām masveidā notiek Stopiņu un Ropažu novados. Reizēm diennaktī tiek apzagtas 3-4 mājas. Salaspilī - 3-4 mājas mēnesī.
 
Iedzīvotāji, esiet modri! Zagļi ir ļoti pārgalvīgi un droši - viņi uzdarbojas ne tikai saimnieku prombūtnē, bet arī laikā, kad visi ir mājās. 

Jau iepriekš pateicamies par sadarbību un sapratni!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis