Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Salaspils Siltums” ir gatavs uzsākt apkures sezonu

siltums

Gatavojoties jaunajai apkures sezonai, Salaspils novada siltumapgādes uzņēmumā “Salaspils Siltums” jau ir atsākta šķeldas katlumājas darbība. Vasarā siltumenerģija (karstais ūdens) tika iepirkta no koģenerācijas stacijas, savukārt šķeldas katlumājā veikti kārtējie remontdarbi. Šobrīd no piegādātājiem jau saņemtas pirmās šķeldas kravas, un šķeldas katla kurtuvē iekurta uguns, kas nodrošinās salaspiliešu mājas ar siltumu līdz pat nākamajam pavasarim.

kamiins3

Atsaucoties uz iedzīvotāju pieprasījumiem, „Salaspils Siltums” pamazām uzsāks apkures sezonu Salaspils novadā.

Kārtība, kādā notiek apkures pieslēgšana: dzīvokļu īpašniekiem ir jāvēršas pie savas mājas apsaimniekotāja ar lūgumu uzsākt apkures sezonu, savukārt mājas apsaimniekotājs informē par to “Salaspils Siltums” pārstāvi.

“Salaspils Siltums” piegādās siltumenerģiju pie šādiem nosacījumiem: pirmkārt, mājai nav parādu par siltumenerģiju. Otrkārt, mājā ir paveikti noteikumos paredzētie darbi siltummezgla sagatavošanai apkures sezonai, un siltummezgls nodots “Salaspils Siltums” speciālistam.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis