Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ir klāt Zinību dienas “Salaspils Vēstis”

annotation 17

Šodien, klātesot Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim, atklāts ilgi gaidītais 1. vidusskolas jaunais korpuss. Būvnieks atslēgas ir nodevis pašvaldībai, un jau no pirmdienas šeit mācības uzsāks 7.-12. klašu skolēni.

Jau par tradīciju ir kļuvusi pedagogu Augusta konference, kura pirms jaunā darba cēliena pulcē kopā Salaspils skolotājus. Konferences ietvaros allaž apbalvo labākos pedagogus. Šogad apbalvota Linda Krastiņa no 1. vidusskolas, Inguna Broka no PII “Saulīte” un Natālija Karpova no Mūzikas un mākslas skolas.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija 15.septembrī plkst.12.00 k/n „Rīgava” lielajā zālē rīkos uzklausīšanas sanāksmi par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Tai jūs varat pieteikties līdz 14.septembrim.

Tikai septembrī var pieteikties otrā pusgada braukšanas izdevumu kompensācijas saņemšanai.

Šogad 1. un 2. septembrī aprit 100 gadi kopš kaujām pie Mazās Juglas upes Pirmajā pasaules karā. Ar piemiņas brīdi karavīru kapsētā, interaktīvām izstādēm un ekspedīciju uz kauju vietām atcerēties senos notikumus aicina Daugavas muzejs un Tīnužu muiža.

Salaspils pašvaldība no sirds sveic novadnieci Emmu Pētersoni, kurai augustā apritēja 100 gadi. Lai veselība un dzīvesprieks sirmo kundzi pavada arī turpmāk!

“Izglītības reformu ceļā ir skaidrs, ka pieaug skolu atbildība un patstāvība. Lai sekmīgi īstenotu kompetenču pieeju izglītībā, esam iesaistījušies brīvprātīgajā skolu tīklā,” uzsākot mācību gadu, par skolas jaunumiem lasītājus informē 1. vidusskolas direktore Vera Kalniņa.

Sporta lapaspusē lasiet par karatistu un basketbolistu panākumiem, kā arī par “Kambīzes regati”, kura pulcēja 45 dalībniekus.

Piecas aktīvas un piedzīvojumiem bagātas dienas vasaras nometnē pavadījusi Salaspils invalīdu biedrība. Par to vairāk lasiet Dainas Jakovļevas rakstā.

Jaunus dalībniekus uzņem k/n “Rīgava” un “Enerģētiķis” pašdarbības kolektīvi.

Mācību gadu uzsākot, “Rīgava” jūs aicina uz Drošības festivālu, savukārt rīt, 2. septembrī, mazākie salaspilieši tiksies bērnu sporta svētkos kopā ar Karlsonu. Kad būs kārtīgi izsportojušies, varēs doties uz putu ballīti pie sporta nama.

Septembrī salaspilieši varēs baudīt gan kultūras pasākumus, gan arī sporta aktivitātes. 23. septembrī botāniskajā dārzā notiks Zīriņu velokross, savukārt vēl pēc nedēļas uz starta stāsies skriešanas entuziasti pusmaratonā “Noķer vēju”.

2017. gada 1. septembris Nr.17 (663)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis