Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Policija ziņo par likumpārkāpējiem februārī

2.februārī pulksten 09.18 pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju, ka Rīgas ielā 111 biroja telpās ir sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka ir aizdedzies elektrības skapis. Policija evakuēja personas un nodrošināja sabiedrisko kārtību. VUGD likvidēja ugunsgrēku. Personas necieta.

3.februārī pulksten 03.00 pie Lauku ielas 12 pašvaldības policijas darbinieki pamanīja divus vīriešus, kuri rokās nesa kartona kastes ar konserviem. Tā kā vīrieši, kuri iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām, konservu izcelsmi paskaidrot nevarēja, personas nodotas Valsts policijai.

3.februārī pulksten 18.50 pašvaldības policijas darbinieki Salaspils novadā, pārbaudot kāda jaunieša personību, konstatēja, ka viņš ir izsludināts Valsts policijas meklēšanā. Jaunietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

6.februārī pulksten 11.21 pie Rīgas ielas 48 pašvaldības policijas darbinieki aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā sabiedriskā transporta pieturvietā aizturēja un nogādāja Valsts policijā vīrieti.

6.februārī pulksten 22.42 pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju, ka nenoskaidrots vīrietis kādam daudzdzīvokļu mājas Skolas ielā 8 dzīvoklim izsitis loga rūti. 1988. gadā dzimušais vīrietis centās aizbēgt, taču pēc pakaļdzīšanās viņš tika aizturēts. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki.

13.februārī pulksten 06.00 Skolas ielā pašvaldības policijas darbinieki pamanīja transportlīdzekli OPEL, kura vadītājs vairākkārtīgi novirzījās no taisnvirziena kustības. Uz policijas prasību apturēt transportlīdzekli vadītājs to apturēja un pārsēdās aizmugurējā sēdeklī. Uzsākot sarunu ar 1980. gadā dzimušo vadītāju, tika konstatēts, ka viņš atrodas alkohola reibuma stāvoklī, par ko tika aizturēts un nodots ceļu policijas darbiniekiem.

19.februārī pulksten 19.37 Rīgas un Lazdu ielu krustojumā nenoskaidrots transportlīdzekļa vadītājs uzbrauca sievietei, kura šķērsoja brauktuvi, un aizbrauca no notikuma vietas. Uz notikuma vietu izsaukti ĀNMP un Ceļu policijas darbinieki.

20.februārī pulksten 06.50 Miera ielā pašvaldības policijas darbinieki pamanīja grāvī transportlīdzekli Volkswagen. Tika noskaidrots, ka auto vadītāja slidenās brauktuves dēļ nav spējusi to savaldīt, un auto ieslīdējis grāvī. Personas negadījumā necieta.

21.februārī pulksten 19.58 pašvaldības policijas darbinieki Saulkalnē pārbaudei apturēja transportlīdzekli Chrysler. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka tās vadītājs atrodas redzamā alkohola reibuma stāvoklī. Vīrietis nodots Ceļu policijas darbiniekiem.

22.februārī pulksten 00.43 pie Līvzemes ielas 19 pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli BMW, kura vadītājs, vadot to, novirzījās no taisnvirziena kustības un pagriezienu veica sānslīdē. Pēc transportlīdzekļa apturēšanas tika konstatēts, ka tam nav priekšējais reģistrācijas numurs. 1996.gadā dzimušais transportlīdzekļa vadītājs atteicās uzrādīt vadītāja un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību, kā arī nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajai prasībai uzrādīt tos. Transportlīdzekļa vadītājs tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī, kur par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām un konstatētajiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

24.februārī pulksten 02.20 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot aiz Skolas ielas 16 pamanīja jaunieti, kurš, pamanot policijas darbiniekus, metās bēgt. Policijas darbinieki jaunieti panāca. Izvērtējot nepilngadīgā puiša uzvedību un ārējo izskatu policijas darbinieki viņu aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā aizturēja un nogādāja Valsts policijā.

26. februārī pulksten 07.15 pašvaldības policijas darbinieki Meža ielā pārbaudei apturēja transportlīdzekli Mercedes, kura vadītājs uzrādīja citas personas vadītāja apliecību. Kā noskaidrojās, vīrietis vadīja transportlīdzekli bez noteiktā kārtībā izsniegtas vadītāja apliecības. Vīrietis nodots Ceļu policijas darbiniekiem.

Laika posmā no 01.02.2016. līdz 29.02.2016. pašvaldības policijā reģistrēti 376 notikumi, tajā skaitā 16 izsaukumi, kas saistīti ar iedzīvotāju miera traucēšanu, 14 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdu, un 14 izsaukumi, kas saistīti ar dzīvnieku turēšanas prasību neievērošanu,

Naktspatversmē “Gaiziņš” nogādātas 9 bezpalīdzības stāvoklī nonākušas personas.

Sakarā ar pieaugošo zādzību skaitu no transportlīdzekļiem un mājokļiem pašvaldības policijas darbinieki nakts laikā pārbaudīja 56 transportlīdzekļus un 12 personas.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis