Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sekosim līdzi E-prasmju nedēļas aktivitātēm interneta tiešraidēs

E-prasmju nedēļas tiešraides

7., 8., 9., 10. un 11. martā sekosim līdzi E-prasmju nedēļas aktivitātēm Interneta tiešraidēs. Visas tiešraides varēs skatīties E-prasmju nedēļas mājas lapā www.eprasmes.lv sadaļā tiešraides.

2016. gada 8. marts

12:30 – 14:30 Nozīmīgākās digitālās prasmes veiksmīgai tirgus iekarošanai

Šodien viens no būtiskākajiem biznesa attīstības faktoriem ir digitālā mārketinga integrācija uzņēmuma pamatdarbības procesos, kā arī lēmumu pieņemšana, balstoties uz precīzu datu analīzi. Tāpēc šobrīd arvien vairāk Latvijas uzņēmumiem ir kļuvis aktuāls jautājums – kādas ir nozīmīgākās digitālās prasmes, kuras jāattīsta, veiksmīgai tirgus iekarošanai?

Seminārā piedalīsies: sertificēts Google treneris Egils Boitmanis, Google Analytics nodaļas vadītājs Jānis Birģelis, Infinitum 8 Production līderis un vadītājs Andis Stafeckis, Infinitum 8 satura nodaļas vadītāja un satura mārketinga speciāliste Elīna Jurkāne.

 

15:00 – 17:00 Elektroniskais tirgus un mazais uzņēmējs. Utopija vai realitāte?”

Seminārā runās par to, kā kļūt par piegādātāju Elektronisko iepirkumu sistēmā, kā notiek preču pārdošana izmantojot EIS. Tiks stāstīts arī par E-izziņām uzņēmēja darba atvieglošanai un par to kā darbojas e-konkursi? Noteikti dzirdēsiet arī kāda uzņēmēja pieredzes stāstu.

Seminārā piedalīsies: VRAA Elektronisko iepirkumu departamenta direktors Oļegs Fiļipovičs, VRAA Elektronisko iepirkumu departamenta direktora vietniece Elita Kļaviņa un RIX Technologies komercdirektore Vita Viese.

 

2016. gada 9. marts

15:00 – 16:30 Pastaiga mākoņos – mākoņpakalpojumu ceļvedis gudram uzņēmējam

Mākoņpakalpojumu piedāvājums jo dienas, jo kļūst plašāks. Paveras arī daudz jaunu iespēju vadīt uzņēmumu gudrāk, efektīvāk, elastīgāk. Tomēr Latvijā uz mākoņpakalpojumiem vēl skatāmies ar aizdomām, ja salīdzinām sevi ar tuvākiem vai tālākiem kaimiņiem.

E-prasmju nedēļas ietvaros uzņēmumi Tilde un Telia Latvija aicina uz sarunu mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjus, lai tuvāk iepazītos ar mākoņpakalpojumiem, iespējām un pieejamajiem risinājumiem.

Semināru vada: Tilde uzņēmumu vadības mākoņrisinājuma biznesa vadītājs Viesturs Slaidiņš un Telia Latvija Tirdzniecības direktore Svetlana Nazarkeviča.

 

2016. gada 10. un 11. marts

10:30 – 15:30 e-Iespējas pašvaldībās

Seminārā-tiešraidē tiks stāstīts par ES fondu sniegtajām iespējām e-pārvaldes attīstībai, par drošu elektronisko parakstu un tā ieviešanas iestādē pieredzi. Tiks sniegta arī informācija par realitāti virtuālajā vidē un būvniecības informācijas sistēmu.

Seminārā piedalīsies Gatis Ozols, VARAM Publisko pakalpojumu departaments, Kārlis Siliņš, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, direktora vietniece laboratoriju jautājumos, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR", Egils Stūrmanis, Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija un Andriāns Jankovskis, Ekonomikas ministrijas Būvniecības informācijas sistēmas projekta nodaļa.

Lai piedalītos E-prasmju nedēļas aktivitātes un pasākumos, aicinām iepazīties ar E-prasmju nedēļas pasākumu kalendāru

Reģionālie partneri: pašvaldības, pašvaldību organizācijas un citas organizācijas Latvijas novados. Ar reģionālajiem partneriem iespējams iepazīties e-prasmju nedēļas Digitālajā kartē.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis