Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Diena, kas pieder sievietēm

Atkal ir pavasaris, un atkal tas nāk ar Sieviešu dienu. Jau rīt – 8. marts!.

Gribasspēks, azarts un humora izjūta sievietēm piemīt ne tikai mājas solī. Tā netrūka arī 6.martā, kad uz kārtējo skrējienu „450 metri dzīvespriekam” Skolas ielā pulcējās dažādu vecumu daiļā dzimuma pārstāves. Un jau atkal tas tika aizvadīts ar sievišķīgu sparu un prieku. Šogad skrējiena idejas autores Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietnieces Maldas Caunes aicinātas uz starta stājās 165 dažādi jaunas dāmas.

Domes priekšsēdētāja vietnieka Zigmāra Zeimuļa dotais starts – un jautrais skrējēju pulks, līdzjutēju mudināts, devās nu jau tradicionālajā 450 metru distancē. Un, lai arī uzvarēja draudzība, tomēr visātrāk finišu sasniedza Salaspils 2. vidusskolas 9.c klases skolniece Anna Kovaļenoka. Viņa saņēma sirsnīgus sveicienus no pašvaldības vadības, paša domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara apsietu uzvarētājas lentu un dāvanu no veikala “Sportand”

Visjaunākā dalībniece, kas finišēja krustmātes stumtajos ratiņos, bija vien 3 mēnešus vecā Marta Rudzīte, bet kā cienījamākā vecuma skrējēju sveica Elgu Puķīti, kura pēc mēneša svinēs savu 86. dzimšanas dienu.

Krāšņu un atraktīvu šo skrējienu padarīja komandas. “Glamūrīgās” dāmas ar puķi matos, Sarkangalvīte un Vilks, “Pirātu kuģis”, kas dzinās pakaļ savām “vakariņām” – Vistiņai, Cūciņai un Raibaļai no “Saimes”, SIA „Lattims” kolektīvs Vinnija Pūka noskaņās ar gaisa baloniem piešķīra citādi ļoti sportiskajam skrējienam krāsas un jautrību.

Skrējienu rīkoja Salaspils novada pašvaldība. Organizatoru vārdā Malda Caune saka paldies visiem, kuri palīdzēja un atbalstīja ar dāvanām: Salaspils sporta namam, SIA „Lattims”, “Euro aptiekai”, “Ziedu bāzei”, veikalu tīklam „Maxima”, salonam “Putni”, restorānam-picērijai “Četras pēdas” kultūras namam “Enerģētiķis”, kā arī visiem, kuri juta līdzi brašajām skrējējām.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis