Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī Otrie Ziemassvētki sākas skumji: vilciens sabraucis cilvēku

Pašvaldības policija informē, ka traģiskais negadījums noticis plkst. 9.07 uz dzelzceļa pārbrauktuves. Bojāgājusī ir kāda aptuveni 60 gadus veca sieviete.

Par situāciju uz dzelzceļa Salaspilī savu viedokli pauž domes priekšsēdētājs: “Tas diemžēl ir vēl viens sāpīgs pierādījums tam, ka dzelzceļa šķērsojuma sakārtošana tik intensīvi apdzīvotā vietā kā Salaspils centra daļa ir kļuvusi par akūtu nepieciešamību. Diemžēl līdzšinējie pašvaldības mēģinājumi šīs cilvēku drošībai tik svarīgās problēmas risināšanā iesaistīt valsts institūcijas un Latvijas dzelzceļu ir bijuši nesekmīgi. Arī Eiropas Savienības līdzekļi tam diemžēl nav paredzēti nevienā fondu programmā. Zaudējot vēl vienu dzīvību uz dzelzceļa nepiemērotā šķērsojuma, skaudri jāapzinās, ka nevar domāt tikai par kravām un no tām gūto peļņu.”

Priekšsēdētājs izsaka līdzjūtību cilvēkiem, kuriem šis negadījums ir aptumšojis svētku prieku.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis