Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

17. aprīļa "Salaspils Vēstīs" lasiet

Visiem konfesiju pārstāvjiem priecīgas Lieldienas novēl priekšsēdētājs Raimonds Čudars un pašvaldība.

Pagājušonedēļ parakstīts akts par Rīgas un Miera ielas posmu pārņemšanu pašvaldības īpašumā, kas nozīmē, ka turpmāk pašvaldība varēs ieguldīt līdzekļus minēto ceļu uzturēšanā.

Ko mums piedāvā Zinātnes dienas? Uzzināsiet šajā „Salaspils Vēstu” numurā.

26. aprīlī norisināsies Lielā talka, kad visi salaspilieši tiek aicināti ņemt talkā draugus un doties sakopt piegružotākās vietas novadā.

Lielās talkas ietvaros iedzīvotāji tiek aicināti atbrīvoties no savas vecās elektrotehnikas. Izdevuma 4. lapaspusē atradīsiet laikus un vietas, kurās varēsiet nodot nevajadzīgo tehniku, baterijas utt.

Domes sēdē deputāti lēmuši par atbalstu individuālajiem sportistiem, ļāvuši uzstādīt ceļa zīmes pagalmos, kā arī pieņemti daudzi citi lēmumi. Par to, kā allaž, 2.lpp.

Līdz 22. aprīlim piesakiet stiprākās Salaspils ģimenes, kuras godināsim 15. maija pasākumā.

Izdots rīkojums par vienreizējo pabalstu izmaksu Černobiļas AES avārijas seku likvidatoriem.

„Valgums- S” turpina būvdarbus virknē ielu. Šobrīd tie ir uzsākti Maskavas, Kalnu, Līvzemes, Stacijas un Daugavas ielās.

Salaspils 1. vidusskolas skolotāju komanda piedalās programmā „Samsung Skola nākotnei”, kuras ietvaros apgūst digitālās prasmes. Iespaidos dalās direktore Vera Kalniņa.

Ir izsludināts NVO projektu konkurss, kuram pieteikumus var iesniegt līdz 19. maijam. Tā kā ir izdarīti grozījumi konkursa nolikumā, ar tiem iepazīties variet izdevuma 3. lapaspusē.

Salaspils Mūzikas un mākslas skola izsludina audzēkņu uzņemšanu nākamajam gadam!

Pašvaldības policija ziņo par likumpārkāpējiem, šoreiz īpašu uzmanību pievēršot „legālo narkotiku” problēmai novadā. Pašvaldības un valsts policija ziņo par paveikto novadā, lai apkaroto narkotiku lietošanu un izplatīšanu.

„Draugu karuselis” pulcējis kopā mazākos Salaspils dziedātājus- par to vairāk stāsta PII „Atvasīte” direktores vietniece Daiga Lāčgalve.

Ja esi tirgotājs, amatnieks vai zemnieks un vēlies savu produkciju tirgot novada svētku ietvaros, šajā izdevumā vari iepazīties ar nosacījumiem!

Kas notiek Radošajā mājā jeb bijušajās Izstāžu zāles telpās- lasi šajā numurā!

25. aprīlī Saulkalnē notiks pensionāru pasākums.

Uz Lieldienu pasākumiem bērniem un pieaugušajiem aicina Daugavas muzejs un kultūras nami.

Desmit gadu jubileju nosvinējusi līnijdeju grupa „Lucia’s Linedancers”, par to vairāk stāsta dejotāja Andra.

4. maijā Latvijai un Salaspilij uzstāsies trīs tenori. Nāc un neatkarības atjaunošanas svētkus svinēsim kopā!

Pavisam krāsaina ir pēdējā lapaspuse, kurā atradīsiet Zinātnes dienu spēli. Tajā esat laipni lūgti piedalīties visi interesenti, saņemot interesantas balvas.

Nākamais avīzes numurs iznāks 30. aprīlī!

2014. gada 17. aprīlis Nr.8 (582)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis