Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

No sporta jogas čempionāta salaspilieši pārved bronzas medaļu

No 1. līdz 3. decembrim Ķīnas galvaspilsētā Pekinā norisinājās Pasaules čempionāts sporta jogā, kurā mūsu valsti pārstāvēja Selīna Plociņa (11g., Alta Yoga), Līga Freidenfelde (11g., Alta Yoga), Anete Kusiņa (11g., Alta Yoga), Leonards Trofimovičs (12g., Alta Yoga) un Sandis Inzelbergs (33). Visi sportisti trenējas Salaspils sporta namā Latvijas Sporta jogas federācijas (LSJF) vadība. Tās prezidents ir Aleksejs Pavlovs un ğenerālsekretāre un sportistu trenere- Iveta Kalniņa. Lai varētu piedalīties šāda mēroga sacensībās, sportistiem vispirms bija sevi jāpierāda Latvijas čempionātā, kas 2018.gada oktobrī norisinājās Salaspilī. Mūsu sportisti Ķīnā parādīja sevi kā lieliska komanda, gan vizuāli izceļoties vienotos komandas tērpos, gan parādot ļoti lielu meistarību precīzi un kvalitatīvi izpildot savas programmas. To novērtēja ne tikai sacensību tiesneši, bet arī Pekinas televīzija, kuras sagatavotajā ziņu sižetā lielākoties bija redzami mūsu komandas sportisti. Mūsu valstij šis bija pirmais pasaules sporta jogas čempionāts, no kura mēs ar lielu prieku un lepnumu esam atveduši godam izcīnītu bronzas medaļu junioru kategorijā. Mūsu sportiste Selīna Plociņa ar savu priekšnesumu pieteica Latviju pasaules labāko sportistu vidū.  Arī pārējie parādīja sevi lieliski, ieņemot attiecīgi 5., 10., 12 un 19.vietas. Mēs neizsakāmi lepojamies un esam bezgala gandarīti par iegūto rezultātu, kas pamatots ar milzīgu darbu, gribasspēku un ticību sev, komandai un savai valstij! No sirds apsveicam Selīnu, treneri Ivetu Kalniņu un izsakām pateicību Selīnas vecākiem Sigitai un Artūram par atbalstu mazās sportistes lielo panākumu ceļā. Liels paldies visai mūsu komandai, t.sk. trenerei Ivetai Kalniņai, federācijas prezidentam Aleksejam Pavlovam, līdzjutējiem un neaizvietojamiem palīgiem sportistu ikdienā Ķīnā- Indrai un Lindai Trofimovičām un Laurai Kusiņai. Ar šo braucienu LSJF ir ieguvusi ne tikai medaļu, bet arī ļoti būtisku ietekmi starptautiskajā jogas arēnā, jo LSJF ģenerālsekretāre Iveta Kalniņa tika ievēlēta par Starptautiskās sporta jogas federācijas (International Youga Sports Federation) viceprezidenti, kas varēs pārstāvēt Latvijas intereses pasaulē. Secinājumi pēc brauciena – jāturpina strādāt tālāk, jo ir skaidrs, ka mūsu sportistu un treneru perspektīvas ir ļoti lielas. Tas ir milzīgs ieguldījums sporta jogas attīstībai Latvijā.

lasīt vairāk
Noskaidroti uzvarētāji peldēšanas sacensībās “4 PĒDAS”

9.decembrī Salaspils peldbaseinā norisinājās atklātās sacensības “4 PĒDAS”. Tajās piedalījās komandas divu sportistu sastāvā un katram dalībniekam bija jāveic 100 metrus garš stafetes posms. Izvērtējot savus spēkus un peldēšanas pieredzi, dalībnieki varēja pieteikt savu komandu “Tautas” vai “Elites” grupā – MIX, sieviešu vai vīriešu komandu konkurencē. Sacensību mērķis bija iedrošināt piedalīties sacensībās tos, kuri ar peldēšanu nodarbojas savā brīvajā laikā. Priecājamies, ka dalībnieku vidū bija gan vecāki ar bērniem, draugu dueti, māsas, brāļi u.c. Savukārt profesionāliem peldētājiem bija iespēja sacensties ar līdzvērtīgas klases konkurentiem. 1.-3.vietu ieguvēji tika pie lieliskām balvām, kuras sagādāja Salaspils sporta nams un atbalstītājs restorāns “4 PĒDAS”. Rezultāti Tauta MIX 1. Roberts Kramarovs/ Jūlija Ahiļcenoka 2. Didzis Gasiņš/ Dace Kaļverša 3. Nataļja Vasiļjeva/ Aleksejs Vasiļjevs Tauta SS 1. Dārta Ķemlere/ Estere Kļaviņa 2. Dace Kaļverša/ Iveta Gasiņa 3. Inguna Jaunzeme/ Harita Mille Tauta VV 1. Kārlis Vanags/ Edens Čepulis 2. Reinis Plakanis/ Jānis Plakanis Elite MIX  1. Daniels Ziborovs/ Poļina Gorčakova 2. Dmitrijs Žarkovskijs/ Aleksandra Žarkovskaja 3. Šarlote Verdenhofa/ Atis Verdenhofs Elite SS 1. Anna Gorčakova/ Ksenija Haidoršina 2. Estere Kļaviņa/ Eva Evelīna Kļaviņa Elite VV 1. Dmitrijs Saņins/ Ļevs Sudarenko 2. Andrejs Latiševs/ Jevgeņijs Koņabo 3. Rihards Čaiba/ Edgars Augustiņš Tiekamies 2019.gada martā peldēšanas sacensībās “Veselības sestdiena”, kā arī daudzcīņā! 

lasīt vairāk
Pierīgas sporta spēlēs Salaspils novads izcīna 5. vietu

Visa gada garumā gan profesionāļi, gan amatieri no Pierīgas novadiem tiekas sporta spēlēs, kur sevi var pierādīt astoņpadsmit disciplīnās. Arī salaspilieši šogad sava novada godu ir pārstāvējuši 14 sporta veidos, kopvērtējumā izcīnot piekto vietu 16 novadu konkurencē. Vislabāk salaspiliešiem veicās dambretē, kur izdevās pārspēt visus savus konkurentus un izcīnīt pirmo vietu, savukārt otro vietu ieguva skrējēji vieglatlētikas krosā un galda tenisisti. Uzreiz aiz goda pjedestāla palika mūsu basketbolisti, bet ar piekto vietu vainagojās sacensības futbolā, šahā, peldēšanā, zolītē un volejbolā. Sesto vietu izcīnīja mūsu florbolisti, septīto- riteņbraucēji. Salaspils komanda palika astotajā vietā orientēšanās sportā, savukārt devītajā- zemledus makšķerēšanā un novusā. Paldies visiem sportistiem un biedrībām par dalību, un veiksmi arī turpmāk! Īpašs paldies Ērikam Miķelsonam par atbalstu novusa, šaha un zolītes komandas veidošanā.

lasīt vairāk
Svētku laikā karatisti iepriecina ar uzvarām

Lāčplēša dienā karatisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pulcējās Tukumā, kur notika sacensības “21 Tukums Hayashi Cup”.  Pierādīt savus spēkus devās arī Salaspils karatē kluba sportisti, no kuriem vislabāk veicās un pirmās vietas izdevās izcīnīt Eduardam Doroņinam un Raitim Ožolam. Otro vietu ieguva Svetlana Sčipakova, Jūlija Beikmane, Daniels Zaharjans un Deivs Birzulis, bet trešo- Madara Upeniece un Raimonds Mileika. Lieliski nostartēja Ņikita Skvorcovs, Savelijs Zubovs, Rūdolfs Upenieks, Artūrs Ivanovs un Daniils Kitajevs. Lai gan medaļas izcīnīt neizdevās, tomēr iegūtā pieredze ir ļoti svarīga. Paldies bērnu vecākiem par atbalstu! Paldies Jānim un Ievai Upeniekiem par bildēm! Savukārt valsts svētku laikā Salaspilī uz “Latvia Open & Fudzi Tournament 2018“ pulcējās 900 dalībnieki no 11 valstīm. No mūsējiem pirmās vietas izcīnīja Emils Jankausks un Eduards Doroņins, otrās vietas- kata komandas un Bogdans Ivanovs. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Deivs Birzulis, Daniils Kitajevs, Alīna Vasiljeva un Raitis Ožols. 24. novembrī Somijas pilsētā Tamperē norisinājās ikgadējais “Ziemeļvalsts karatē čempionāts”, kurš pulcēja labākos sportistus no  Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas un Īslandes.  Tikai divi spēcīgākie valsts pārstāvji varēja piedalīties sava vecuma un svara kategorijās. Latvijas izlasi un Salaspili olimpiskajā karatē pārstāvēja četri sportisti- Emīls Jankausks, Eduards Doroņins, Marats Morozovs, Raitis Ožols un treneris Romans Sledzevskis.  Visi sportisti no mūsu pilsētas tika pie godalgām. Pirmā vieta Maratam, otrā- Eduardam un Raitim, bet trešā- Emīlam. Paldies Salaspils novada pašvaldībai par iespēju būt starp labākajiem! Pateicoties atbalstam, Latvija šajās sacensībās kopvērtējumā izcīnīja otro vietu. Romans Sledzevskis, Salaspils karatē kluba treneris

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs