Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikties komandu peldēšanas sacensībām "4 PĒDAS"

9. decembrī Salaspils peldbaseinā notiks sacensības "4 PĒDAS", kurās aicinātas piedalīties komandas divu cilvēku sastāvā. Katram komandas dalībniekam būs jāveic 100 metru (4 baseini) peldējums, nododot stafeti otram dalībniekam. Dalības maksa komandai- 3 eiro.  Komandas var pieteikt šādās grupās (neatkarīgi no vecuma): 1. Tautas klase: 1.1. MIX (sieviete un vīrietis); 1.2. SS (divas sievietes); 1.3. VV (divi vīrieši); 2. Elites klase (profesionāli dalībnieki neatkarīgi no vecuma): 2.1. MIX ELITE (sieviete un vīrietis); 2.2. SS ELITE (divas sievietes); 2.3. VV Elite (divi vīrieši). Pieteikties pasākumam var, zvanot pa tālruni 23072737 vai klātienē Salaspils peldbaseinā. 

lasīt vairāk
“Fitnesa deserts”- nodarbības ķermenim un garam

Lāčplēša dienas rītā, kad daudzi gatavojās tradicionālajam lāpu gājienam, īpaša rosība notika sporta nama hallē un peldbaseinā. Šeit pulcējās sportiskie un aktīvie, lai piedalītos “Fitnesa desertā”. Tas ir pasākums, kura laikā ikviens var iepazīties ar plašo nodarbību klāstu, ko piedāvā ik dienas sporta nama treneri. Cik treniņus apmeklēt dienas laikā- atkarīgs no katra paša. Pavisam tika piedāvātas veselas 25 nodarbības, no kurām varēja izvēlēties sev piemērotākās. Kārtīgi pasvīst varēja kardio treniņos, kurus piedāvāja “Evelo fit” un treneres Taisa un Anna, savukārt, ja tuvākā deja, tad zumba ar Aleksandru, “Latin dance” un “Glamourdance” bija īstā izvēle. Tāpat bija iespēja izmēģināt vairāku veidu spēka treniņus- gan TRX no “EE Fitness”, funkcionālo treniņu no “KSMR Fitness” un “crossfit”, kā arī jogas nodarbības, ārstniecisko vingrošanu u.c. Arī peldbaseina durvis bija atvērtas “Fitnesa deserta” dalībniekiem, kur varēja izmēģināt ūdens aerobikas treniņus- “AkvaFit”, zumbu un ūdens aerobiku. Bet kas gan būtu deserts bez kārtīgas sevis palutināšanas? Tā nu dāmām papildu treniņiem bija iespēja izmēģināt make up meistarklases, masāžas procedūras, izzināt pirts rituālu nozīmi aktīvajā ikdienas dzīvē, kā arī nobaudīt Ocafe gardo kafiju. Pasākumu organizēja Salaspils sporta nams sadarbībā ar lieliskajiem treneriem, kuri saka lielu, lielu paldies visiem dalībniekiem, kuri šo dienu padarīja īpašu. Uz tikšanos sporta namā! Pasākuma attēlu galerija Ikdienā sporta namā ir iespējams apmeklēt šādas nodarbības: - Jogas nodarbības – ajengara joga (Yasno Yoga studio), sporta joga (AltA Yoga), hatha joga (Daiga Meirane), Nidra (Daiga Meirane);- Treniņi ķermenim un prātam - Body Toning (Lana), Body Shape (EE Fitness), Pilates (EE Fitness), Body Art (EE Fitness);- Kardio nodarbības - Step aerobika (Evelo fit), Aerobika Mix (Taisa Berezneva), Aerobika (Anna);- Veselības vingrošana - Ārstnieciskā vingrošana (Ilona);- Deju nodarbības – Zumba Fitness (ZUMBA ar Aleksandru), Latin Dance (Angel Zldivar Ramirez), Style Mix (Glamourdance), Strip plastika (Glamourdance);- Spēka treniņi – Funkcionālais treniņš (KSMR Fitness), Cross Fit (Grupu nodarbības), Thai Box (EE Fitness), TRX (EE Fitness);- Ūdens aerobikas treniņi – AkvaFit (Anita), Aerobika ūdenī (Dace), Aqua Zumba (ZUMBA ar Aleksandru), Ūdens aerobika (Irina).

lasīt vairāk
“Salaspils kausā” labākie izrādās mājinieki

Jātnieku sporta klubs “EquiLat” 29.septembrī Piķurgās organizēja sacensības “Salaspils kauss 2018”, kurās piedalījās jātnieki no Latvijas malu malām. Pasākuma laikā tika izmēģināti  jaunie šķēršļi, kuri tika iegādāti par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, realizējot ES projektu Nr. 18-04-AL25-A019.2202-000001 “Nepieciešamā inventāra iegāde jāšanas sporta attīstībai Salaspilī”. Spītējot lietus lāsēm un mainīgajiem laika apstākļiem, vadības stafetes dalībnieki godam izpildīja uzdotos uzdevums. Lecējiem bija jau nopietnāki pārbaudījumi. Iepriekšējā sacensību vakarā tika atvesti un uzstādīti LEADER projektā iegādātie šķēršļi, kuri tika izmēģināti pirmo reizi sacensību dienā. Galvenā maršruta “Salaspils kauss 2018” uzvarētāji bija mūsu jātnieku kluba “EquiLat” biedri- Madara Rūdele ar zirgu Aronia, Helena Toomingas ar zirgu Lektra, Amanda Zariņa ar Clea un Toms Andrejs Plīkša ar Irano Sep. Liels prieks par Salaspils kluba audzēkņiem, kas izturēja nopietno konkurenci un parādīja lielisku sniegumu. Motokluba “Hermejs” simpātiju balvu ieguva Krista Kliesmete. Starp maršrutiem skatītājus ar savu priekšnesumu iejādē priecēja Everita Daubure no Kleistu sporta skolas, bet suņu dresūras paraugdemonstrējumus rādija profesionāla kinoloģe un suņu instruktore Ilze Fogele. Jātnieku sports ir sadarbība, sapratne, reizēm arī pierunāšana starp divām dzīvām būtnēm ar savu “es” un “savu” domāšanu. Sacensības ir kā pārbaudījums vai gala eksāmens ikdienas treniņiem, reizēm ar asarām un tradicionālo – “viss, man vienreiz pietiek!”. Nākošajā dienā sākas viss no sākuma, un esam lepni, ka mums ir tik labi sportisti. Paldies Salaspils novada pašvaldībai par atbalstu, sporta namam par palīdzīgo roku it visā, uzņēmējiem “i2 Factory” par aktīvu dalību, MC Hermejs par iedvesmu un simpātiju balvu, SIA “Būve serviss”, būvprocesu uzraudzības aģentūrai un Latvijas jātnieku federācijai par atbalstu, “Bertas namam” un “Chesir” par dāvanām, “Lattims” par drukas darbiem, Miķelsonu ģimenei par sastādītajiem maršrutiem un tiesnešu komandas darbu. Paldies arī staļļa meitenēm, Zariņu ģimenei, Intai un Jānim Bričiem, ka bijāt vienmēr blakus! 

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs