Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Piesakies velobraucienam uz Ķīnu, Ziemeļameriku un Tālajiem Austrumiem!

Vai esi kādreiz sapņojis par to, ka vēlies apceļot pasauli? Varbūt pat apbraukt tai apkārt ar velosipēdu? 6.maijā plkst. 11:00 Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs aicina atklāt jauno tūrisma sezonu un piepildīt šo sapni - doties aizraujošā velobraucienā pa Nacionālā botāniskā dārza teritoriju! Velobrauciens piemērots ģimenēm ar maziem bērniem. Ekskursija, dažādi uzdevumi, balvas atjautīgākajām komandām un pikniks velobrauciena noslēgumā! .Aptuvenais maršruta garums 5 kilometri. Tikšanās vieta: Pie Salaspils novada Tūrisma informācijas centra plkst.10:50. Lai pieteiktos velobraucienam, līdz 3.maijam sūti e-pastu uz  \n Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz ar savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Dalībnieku skaits ierobežots.

lasīt vairāk
Sporta skolas handbolistes pirmajā trijniekā

Čempionātā mūsu handbolistes izcīna bronzas godalgas Pirms Lieldienu brīvdienām Salaspils sporta skolas handbolistes (U-19) devās uz Jēkabpili, kur tika noskaidrotas Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājas. Salaspilietēm izdevās izcīnīt bronzas godalgas. U-19 vecuma grupā uzvarētājas tika noskaidrotas divos sabraukumos, no kuriem pirmais notika Ludzā, bet otrais Jēkabpilī. Pēc pirmā posma līderes ar sešiem punktiem bija jēkabpilietes, bet tikai par diviem atpalika Tērvetes komanda. Tieši šo divu komandu cīņā noskaidrojās U-19 vecuma grupas uzvarētājas. Šajā duelī pārākas izrādījās jēkabpilietes, bet trešo vietu treneru Inala Doguzova un Jūlijas Šamrickas vadībā izcīnīja Salaspils sporta skola. Salaspilietes abos sabraukumos piekāpās Jēkabpilij un Tērvetei, bet spēja divreiz uzvarēt Ludzas novada sporta skolas komandu (19:17 un 15:9). Par turnīra otro rezultatīvāko spēlētāju kļuva mūsu Inese Umjarova, izceļoties ar 30 vārtu guvumiem. Divas salaspilietes tika iebalsotas simboliskajā izlasē, ko noteica visu treneru balsojums. Inesei Umjarovai tika labākās labās ārējās spēlētājas tituls, bet Jeļizaveta Žigalkina tika atzīta par labāko līnījnieci. U-17 grupā uzvar salaspilietes Aprīļa sākumā Ludzā par pirmajām šīs sezonas Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājām kļuva Salaspils sporta skolas U- 17 handbolistes (treneris - Inals Doguzovs). Pēc pirmajiem diviem apļiem līderpozīcijās atradās Salaspils un Jēkabpils sporta skolu komandas, kas bija iekrājušas pa astoņiem punktiem. Abās savstarpējās spēlēs bija uzvarējušas jēkabpilietes, kas nozīmēja, ka vienāda punktu skaita gadījumā turnīra noslēgumā viņas ieņemtu augstāku pozīciju. Tomēr pēdējā sabraukumā pārliecinošāko sniegumu nodemonstrēja Salaspils komanda, kas līdzīgās spēlēs pārspēja gan Jēkabpili (14:13), gan Skrīverus (10:7) un Ludzu (12:10), tādējādi nodrošinot uzvaru visā turnīrā. Deviņās spēlēs Salaspils iekrāja 14 punktus. Salaspiliete Ērika Sirsniņa ar 39 vārtu guvumiem kļuva par otro rezultatīvāko spēlētāju turnīrā. Desmitniekā iekļuva arī Veronika Balbārzda un Poļina Rozumovska. Savukārt simboliskajā izlasē tika iekļautas divas mūsu sporta skolas meitenes- Olīvija Badajeva (labā malējā) un Ērika Sirsniņa (kreisā malējā).  

lasīt vairāk
Salaspilietis Gunārs Peļņiks Latvijas čempionātā boksā izcīna sudraba medaļu

Šī gada 21.-23.aprīlī norisinājās Latvijas čempionāts boksā, kurā pirmo reizi piedalījās arī mūsu novadnieks- "Salaspils cīņu kluba" sportists Gunārs Peļņiks. Bokseris pierādīja, ka gadu skaitlis ir tikai cipars un 37 gadu vecumā ieguva sudraba medaļu. Sportista komanda un trenere Agnese Boža ir lepna ar Gunāra sniegumu un cer, ka tas kalpos par motivāciju arī citiem sportistiem sasniegt savus mērķus! Lepojamies ar savējiem!

lasīt vairāk
Salaspils basketbolisti triumfē Čehijā

Igora Miglinieka sporta skolas audzēkņi Lieldienu brīvdienas pavadīja Čehijā, piedaloties starptautiskajā basketbola turnīrā “Easter Cup 2017”. No Salaspils un Ikšķiles uz turnīru devās trīs komandas (2005.g.dz.) – Salaspils A puišu komanda, apvienotā Salaspils/Ikšķiles B komanda un Ikšķiles meiteņu komanda. Turnīrā piedalījās 15 puišu komandas un 9 meiteņu komandas no Čehijas, Slovākijas, Vācijas un Latvijas. Tās bija pirmās sacensības ārpus Latvijas robežas, uz kurām devās Miglinieka sporta skolas mazie basketbolisti. Neskatoties uz to, Salaspils puišu komandai izdevās izcīnīt trīs uzvaras grupu turnīrā un finālā pārliecinoši apspēlēt mājiniekus ar rezultātu 45:17. Tādējādi salaspilieši no Čehijas atgriezās ar 1. vietu, savukārt apvienotā komanda ierindojās 14. pozīcijā. Gatavi Latvijas Basketbola līgas finālam 21.aprīlī sākas Jaunatnes basketbola līgas fināli, kuros pirmo reizi Igora Miglinieka sporta skolas vēsturē startēs Salaspils puišu komanda (U-12). Finālos piedalīsies astoņas labākās Latvijas komandas. Igora Miglinieka sporta skolas komandas mērķis – medaļas. Latvijas 70.spartakiādē - 2.vieta Salaspils 1.vidusskolas puiši (2003./2004.dz.g.), piedaloties Zemgales reģiona atlases turnīrā, izcīnīja iespēju startēt Latvijas finālā 70.spartakiādē. Kopā piedalījās astoņas komandas –no Rīgas, Ādažiem, Balviem, Saldus, Salaspils un Rūjienas. Grupu turnīrā 1.vidusskolas komanda izcīnīja 1.vietu, uzvarot Balvu un Saldus komandas. Savukārt finālā nācās atzīt Rūjienas komandas pārākumu, tādējādi izcīnot spartakiādē 2. vietu.  

lasīt vairāk
Tiekamies skriešanas seriālā “Veselības otrdiena”!

Skriešanas sezonu Salaspilī atklāsim 16. maijā, kad tiks dots starts pirmajam “Veselības otrdienas 2017” posmam. Formāts nemainīgs- 30 minūtēs jānoskrien pēc iespējas vairāk stadiona apļu. Šogad ieplānoti desmit posmi – 16.maijā, 30.maijā, 13.jūnijā, 27.jūnijā, 11.jūlijā, 25.jūlijā, 8.augustā, 22.augustā, 5.septembrī un 19.septembrī. Šī gada jaunums – divi posmi notiks Nacionālajā botāniskajā dārzā. Sekojiet aktuālajai informācijai! Visos posmos pievarētie apļi tiek skaitīti kopā, un beigās noteikti uzvarētāji vīriešu, sieviešu, meiteņu un zēnu konkurencē. Dalība – bez maksas. Pasākumu organizē Salaspils sporta nams. 16.maijā reģistrācija no 18.30-18.55, starts- 19.00. Tiekamies Salaspils sporta nama stadionā!  

lasīt vairāk
Karatistiem jaunas uzvaras

8. un 9. aprīlī Salaspils karatē kluba sportisti piedalījās turnīrā "13th World Harasuto Cup", kurš notika Polijas pilsētā Lodzā. Kopumā pasākums pulcēja vairāk kā 1000 dalībnieku no 15 valstīm. Salaspilieši mājās pārradās ar vairākām godalgām. Pirmo vietu ieguva Vladislavs Šilonosovs un U12 kata komanda (Daniils Demidovs, Deivs Birzulis, Daniils Kitajevs), savukārt otro vietu izcīnīja U14 kata komanda, kuras sastāvā startēja Eduards Doroņins, Marats Morozovs un Artēmijs Slišāns. 3. vieta- Deivam Birzulim. Pārējiem sportistiem nedaudz pietrūka līdz godalgotai vietai, bet tas ir papildus stimuls turpināt trenēties! Nedēļu vēlāk, 15. aprīlī, Salaspils sportisti devās uz Jūrmalu, lai piedalītos karatē sacensības "Grand Prix Jūrmala 2017". Ar salaspiliešiem sacentās labākie sportisti no sešām valstīm. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Jūlija Beikmane, Deivs Birzulis, Eduards Doroņins, savukārt trešās vietas ieguva Anželika Zaharjana un Deivs Birzulis. Kā tiesnešu palīgi sacensībās piedalījās Katrīna Doroņina un Maksims Terescuks. Paldies bērnu vecākiem par atbalstu! Romans Sledzevskis, karatē kluba treneris

lasīt vairāk
Vindsērfings pieejams arī Salaspilī

Biedrība „Ūdenssporta klubs Kambīze” (turpmāk – biedrība) ar Lauku atbalsta dienesta (turpmāk – LAD) ELFLA programmas finansiālu atbalstu realizēja projektu “Vindsērfinga pieejamība Salaspils novada iedzīvotājiem” (iegādāts vindsērfinga un SUP inventārs). Pateicoties Eiropas Savienības ELFLA programmas finansiālajam atbalstam (9695,70 EUR), 2017.gada pavasarī biedrība iegādājās vindsērfinga inventāru, kas piemērots gan pašiem mazākajiem burātājiem, gan arī pieaugušajiem. Projekta ietvaros iegādāti arī airu dēļi, kas ļaus izbaudīt Daugavas burvību bezvēja dienās. Projekts īstenots biedrības “Stopiņu un Salaspils Partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014-2020 ietvaros. Salaspils atrodas Rīgas HES Daugavas akvatorijas krastā, kas sava ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ ir ideāli piemērota vieta vindsērfingam, tomēr novada iedzīvotājiem līdz šim ir bijusi tikai iespēja noraudzīties, kā ar vindsērfingu nodarbojas cilvēki Daugavas otrajā krastā vai arī pie dienvidu vēja reizēm kāds burātājs atbrauc uz Salaspils pludmali. Sākot ar 2017.gada vasaru, biedrība Salaspilī uzsāks regulāru vindsērfinga apmācību bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Apmācības tiks organizētas gan individuāli, gan grupās, kā arī tiks organizētas nometnes bērniem. Vindsērfinga skolas nodarbības notiek divas reizes nedēļā. To laikā audzēkņi (galvenokārt bērni un jaunieši vecumā no 8-16 gadiem) apgūst drošību uz ūdens, vindsērfinga pamatus, pilnveido savas iemaņas vindsērfingā, kā arī piedalās sacensībās. Vindsērfinga skola “Kambīze” strādā pēc licencētas interešu izglītības programmas un nodrošina bērnu un jauniešu profesionālu apmācību vindsērfingā. Nodarbības vada pieredzējuši un sertificēti treneri. Plašāku informāciju par vindsērfinga apmācību un “Ūdenssporta klubu Kambīze” var atrast biedrības mājas lapā www.kambize.lv. Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

lasīt vairāk
Šosezon pirmo reizi Salaspils handbolistes uzvar Jēkabpili

11. aprīlī Latvijas sieviešu čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Salaspils sporta skolas handbolistes savā laukumā ar 37:29 pieveica Jēkabpils sporta skolu. Jāatgādina, ka regulāro čempionātu komandas noslēdza blakus pozīcijās – Jēkabpils sporta skola ar 17 punktiem izcīnīja ceturto vietu, bet Salaspils sporta skola, gūstot par desmit punktiem mazāk, ierindojās piektajā vietā. Šosezon aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs labāk veicies jēkabpilietēm, kas uzvarējušas trīsreiz (30:22, 25:24, 34:32), bet vēl reizi komandas cīnījušās neizšķirti (35:35). Tiesa- divos gadījumos neilgi pirms spēles beigām tuvāk panākumam bijušas salaspilietes, tomēr nav spējušas noturēt pārsvaru. Spēli pārliecinoši iesāka tieši laukuma saimnieces – salaspilietes, kuras pēc Renātes Salmanes un Anastasijas Agarkovas vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:0. Arī turpinājumā mājinieces spēlēja veiksmīgāk, līdz puslaika vidum iekrājot piecu vārtu pārsvaru, vēlāk to palielinot līdz +6. Līdz puslaika beigām Jēkabpils gan to spēja nedaudz samazināt – 20:16. Līdz otrā puslaika vidum salaspilietēm izdevās saglabāt 4-6 vārtu pārsvaru, bet tad mājinieces veica izrāvienu 6:0, kas ļāva no 27:22 panākt jau 33:22. Pārliecinošo 11 vārtu atrāvienu gan Salaspils nenoturēja, vienubrīd tas sadila līdz septiņiem vārtiem, bet visā spēlē salaspilietes bija pārākas ar 37:29. Tādējādi Salaspils handbolistes pirmoreiz šosezon pieveica Jēkabpili, un pirms atbildes spēles, kas notiks 15. aprīlī, viņām ir astoņu vārtu handikaps, jo uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiek noteikts divu spēļu summā. Šī vakara spēlē Salaspils labā Renāte Salmane (attēlā) guva 10 vārtus, bet Jēkabpils rindās rezultatīvākā ar 11 vārtiem bija Kristīne Dzenīte. Salaspils (37 vārti): Salmane 10/1, Borisanova 7, Umjarova 7, Agarkova 4, Kozlova 3, Potapova 3, Rudziša 1, Žigalkina 1, Sirsniņa 1.

lasīt vairāk
Sporta skolas darba laiks svētkos

13.04.             8.00. - 20.00. 14.04.                        Slēgts 15.04.             8.00. – 20.00 16.04.                        Slēgts 17.04.                        Slēgts

lasīt vairāk
Piesaki komandu atklātajam florbola čempionātam

23.aprīlī sporta namā norisināsies Salaspils atklātais čempionāts florbolā, kurā aicināti piedalīties sportisti no 15 gadu vecuma. Piesakies līdz 18.aprīlim pa epastu 

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs