Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

U-11 basketbolisti spēlēs Baltijas bērnu basketbola līgas finālā

21.februārī Igora Miglinieka sporta skolas U-11 komanda devās uz Allažiem, lai cīnītos par iespēju iekļūt finālā Baltijas bērnu basketbola līgā. Salaspils un Ikšķiles puišiem krita loze spēlēt ar Valmieras komandu, Rīgas komandu RSC/DSN, kā arī Sanktpēterburgas komandu Admiratelskaya, Ural Great un Lietuvas komandu SKM Dragons. Būtisku punktu pārsvaru Igora Miglinieka skolas puiši guva pār Valmieras komandu 36:23 un Rīgas komandu RSC/DSN 43:21, savukārt Sanktpēterburgas, Lietuvas un Kazahstānas komandas uzveica mūsu puišus. Kopvērtējumā mūsu komanda savā grupā ieguva augsto 5.vietu 11 komandu konkurencē, kas dod iespēju piedalīties Baltijas bērnu basketbola līgas finālā. Igora Miglinieka sporta skolas komandā startēja deviņi Salaspils puiši un pieci Ikšķiles puiši - Krišjānis Āboliņš,Kristians Armanovs, Toms Dobriks, Emīls Juris Gelašs, Mārtiņš Isaks, Reinis Krauja, Henrihs Kukojs, Andis Moiks, Aleksis Narkēvičs, Kristians Pastors, Ričards Pinkulis, Nauris Plaviņš, Mārtiņš Sjomkans, Emīls Skujenieks, Gustavs Stirāns, Džonotans Suraks. Treneris - Valdis Razumovskis. Veiksmi puišiem finālā!

lasīt vairāk
Novada komandas izcīna zeltu Pierīgas sporta spēlēs

Šis gads Salaspils novada sportistiem ir iesācies ļoti veiksmīgi, jo mūsu komandas sevi ir spilgti parādījušas Pierīgas sporta spēlēs. Pirmās vietas ir ieguvuši mūsu galda tenisisti un dambretes spēles meistari. Paldies "Salaspils galda tenisa klubam" par dalību sacensībās, īpaši Vadimam Berežkovam, Dainim Reinholdam, Reinim Kasparānam un Kristīnei Berežkovai. Paldies arī dambretes komandai, kuras sastāvā startēja Aiga Priedniece, Gunārs Zālītis, Aldis Krūmiņš, Raimonds Vipulis un Jūlijs Heniņš. Dambretisti ar rezultātu 6:2 pieveica Stopiņu un Baldones novadu komandas, ar 5:3- Mārupi un nospēlēja neizšķirti ar Babītes un Ropažu kolēģiem, summā savācot astoņus punktus. Šonedēļ Pierīgas sporta spēles turpināsies ar zemledus makšķerēšanu. 

lasīt vairāk
Aicinām dāmas piedalīties gadskārtējā skrējienā "450 metri dzīvespriekam"!

6. martā aicinām visas Salaspils sievietes pievienoties kārtējam dāmu un jaunkundžu skrējienam “450 metri dzīvespriekam”. Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietnieces Maldas Caunes aicinātas nu jau kopš 2009. gada uz starta līnijas stāsies aktīvas un atraktīvas jaunkundzes un kundzes, kuras par skrējiena moto izvēlas dzīvesprieku, nevis rekordu uzstādīšanu. Pieteikšanās skrējienam sāksies jau plkst. 10.00. Starts - plkst. 11.00. Balvas, ziedi un pavasarīgi gaišs noskaņojums tiks visām skrējiena dalībniecēm, bet īpašu uzmanību saņems ātrākā, jaunākā un pieredzējušākā skrējēja, kā arī atraktīvākā komanda, būs iespēja laimēt arī pārsteiguma balvas.

lasīt vairāk
Noskaidroti starpnovadu skolu sporta sacensību "Drošie un veiklie" uzvarētāji

9. februārī Salaspils sporta nama lielajā hallē notika Starpnovadu skolu sporta stafešu sacensības „Drošie un veiklie”. Sacensībās piedalījās 2005.-2006.gadā dzimušie zēni un meitenes, kopskaitā 80 dalībnieki 8 komandās (5 komandas no Ķekavas novada, 2 no Salaspils novada un 1 no Ikšķiles novada). Sacensību programmā bija 6 stafetes: „Basketbola piespēles”, „Bumbiņas mešana mērķī”, „Līkloču futbola bumbas vadīšana ar kāju”, „Zirneklītis”, „Ar vingrošanas apli” un „Pildbumbas pārnešana”. Tikai ar 1 punkta pārsvaru par uzvarētājkomandu stafešu sacensībās kļuva Ķekavas vidusskolas komanda, pārspējot Salaspils 2. vidusskolas komandu, kurā startēja Arsēnijs Golubevs, Andrejs Kopilovs, Artūrs Demjanovs, Daņila Goļcovs, Artūrs Šalajevs, Valērija Seržanova, Ksenija Jemcova, Milena Lilienfelde, Veronika Bondarenko un Anastasija Goļcova sporta skolotāju Ināras Znūtiņas un Inala Doguzova vadībā. Arī cīņā par godpilno 3. vietu Ķekavas privātā pamatskola „Gaismas tilts 97” ar viena punkta starpību uzveica Ikšķiles vidusskolu. 5. vietu ieguva Salaspils 1. vidusskola, atstājot aiz sevis Pļavniekkalna, Baložu un Daugmales komandas. Sacensību bildes - Salaspils sporta skolas facebook.com profilā vai mājas lapas sadaļā “Galerija/Video”. Vēlreiz apsveicam sacensību uzvarētājus un atgādinām, ka gan 1., gan 2. vietu ieguvušās komandas (Ķekavas vsk. un Salaspils 2.vsk.) izcīnīja ceļazīmi uz Zemgales reģiona skolu sporta stafešu finālsacensībām 5. aprīlī Bauskā. Sportojam priekam, sportojam-veselībai! Ilze Pačkajeva, Salaspils sporta skolas direktores vietniece izglītības darbā

lasīt vairāk
Bērnu rīti Salaspils sporta namā

Piektdienu rītos pasniedzēja Inga kopā ar pašiem mazākajiem sportotājiem dodas jautrās rotaļās, vingro un dejo. Tās ir ritmikas un deju kustības nodarbības 1-2 gadus un 2-3 gadus veciem bērniem. Inga Salaspils sporta namā vada nodarbības pašiem mazākajiem – bērniem no 1 gadiņa. Psihologi atzīst, ka svarīgākais laiks bērna dzīvē ir līdz 3 gadu vecumam, kad viņam ir jābūt kopā ar mammu. Un nākot kopā uz nodarbībām, bērniņš jūtas drošāk, ja mamma ir blakus, ja mamma iedrošina, palīdz, atbalsta. Nodarbības palīdz bērnam attīstīt muzikalitāti, ritmu, attīsta kustību koordināciju, nostiprina elpošanas sistēmu. veidojas uz asociatīvās domāšanas pamata, tam palīdz dažādi vingrinājumi un rotaļas. Nodarbību laikā bērni iemācās dalīties, iemācās disciplīnu, noturēt uzmanību. Šis vecums ir tik interesants, kad acu priekšā no maza, reizēm bailīga bērniņa, kam pirmajā brīdī viss liekas tik sarežģīts, sāk veidoties patiesi labs dejotājs. Inga ar milzīgu sajūsmu māca mazos pirmajos deju solīšos un ir gatava pasniegt mammām flamenko dejas pamatus. Tiekamies nodarbībās Salaspils sporta namā!

lasīt vairāk
Volejbola sacensībās “Salaspils Open 2016″ tiekas septiņu valstu komandas

Jau otro gadu pēc kārtas Salaspilī notika starptautiskās volejbola sacensībās “Salaspils Open 2016”. Šogad sacensībās piedalījās 21 komanda no Latvijas, Polijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas. Latviju pārstāvēja deviņas komandas – trīs sieviešu komandas no Talsiem, Rīgas, Saulkrastiem (vecuma grupās 35+ un 45+) un sešas vīriešu komandas (vecuma grupās 40+ un 50+), kuras pārstāvēja Rīgu, Madonu, Talsus, Tukumu, Daugavpili, Burtnieku novadu. Pirmās vietas sievietēm guva komandas “Rīga Mix” (35+) un “Zeļenograda” (RUS) (45+), bet vīriešu konkurencē – “Kaman Volley” (PL) (40+) un “Madona” (50+). Sacensību mērķis ir popularizēt veterānu sportu un veicināt pieredzes apmaiņu starp dažādu valstu komandām, un, katru reizi tiekoties, spēles beidzas arī ar patīkamu saviesīgo daļu. Sacensības rīkoja biedrība “Riga/Mix “sadarbībā ar Salaspils sporta namu.

lasīt vairāk
12. un 13.februārī Salaspils sporta namā norisināsies volejbola sacensības "Salaspils Open 2016"

Jau otro gadu pēc kārtas, Salaspilī pulcēsies volejbolisti, lai piedalītos starptautiskajā volejbola sacensībās "Salaspils "Salaspils Open 2016”’’. Šogad dalību pieteikušas 23 komandas – 10 sieviešu (35+ ; 45+) un 13 vīriešu (40+; 50+) volejbola komandas. Sportisti pāstāvēs Poliju, Baltkrieviju, Igauniju, Lietuvu, Krieviju un Latviju. Sacensību mērķis ir popularizēt veterānu sportu un veicināt pieredzes apmaiņu starp dažādu valstu komandām. Neiztrūkstoša ir iespēja saglabāt draudzīgas attiecības ar sportistiem. Vēlētos šis sacensības ieviest kā tradīciju un katru gadu pulcēt sportistus Salaspilī. Gaidīsim sporta atbalstītājus! Ieeja - bez maksas.

lasīt vairāk
Vieglatlēti gūst panākumus Ogrē un Rīgā

Ogres novada sporta centrs 8., 12. un 19.janvārī, pirms vieglatlētu ziemas sezonas svarīgākajiem startiem Latvijas jaunatnes čempionātā, organizēja sagatavošanās sacensības Ogrē U-10, U-12 un U-14 vecuma grupas atlētiem. 8.janvārī U-12 (2005.-2006.g.dz.) vecuma grupā Anastasijai Goļcovai (trenere Ināra Znūtiņa) izdevās izcīnīt visa kaluma medaļas: lodes grūšanā- 1.vieta, 40m sprinta distancē- 2.vieta, bet 40m/b skrējienā -3.vieta. Anastasijas brālis Daņila Goļcovs (trenere Ināra Znūtiņa) palika nepārspēts gan augstlēkšanas, gan lodes grūšanā. Roberts Bleidels (treneris Aigars Feteris) 22 zēnu konkurencē izcīnīja 2.vietu 600m izturības skrējienā, bet Katrīna Kozloviča (trenere Gunita Šale) lodes grūšanā bija trešā labākā. Stafetes skrējienā 4x150m zēnu konkurencē sporta skolas izlasei izcīnīta 3.vieta. Komandā startēja Artjoms Kirilovs, Roberts Bleidels, Maksims Žiļcovs un Daņila Goļcovs. 12.janvārī pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem U-10 (2007.-2008.g.dz.) visveiksmīgākais starts izdevās tieši Salaspils sporta skolas atlētiem, jo katrā disciplīnā kāds no salaspiliešiem kāpa uz goda pjedestāla. Trīskāršu zeltu izcīnīja Ričards Kokins (treneris Aigars Feteris), kurš 40m, 300m un pildbumbas mešanā svinēja pārliecinošas uzvaras. Ēriks Anspaks (treneris Aigars Feteris) izcīnīja divas medaļas - 40m/b skrējienā 1.vietu un 300 m, vien piekāpjoties savam komandas biedram Ričardam Kokinam, izcīnīja 2.vietu. Arī Renārs Rozenfelds (treneris Aigars Feteris) mājās pārveda sudraba medaļu. 40m/b skrējienā Renāram 2.vieta aiz Ērika Anspaka. Meiteņu konkurencē Alise Toča (trenere Gunita Šale) spēja izcīnīt trīs medaļas: 300m skrējienā un pildbumbas mešanā - 1.vietu, bet 40m skrējienā - 2.vietu. Savukārt Esterei Kļaviņai (trenere Gunita Šale) izdevās iegūt otro vietu 40m/b skrējienā, savukārt trešo vietu 300m skrējienā. 19.janvārī U-14 (2003.-2004.g.dz.) vecuma grupā Markusam Ozolam (trenere Gunita Šale) zelts un sudrabs attiecīgi 600 metru skrējienā un 40 metru sprintā. Bronzas medaļas izcīnīja trīs sporta skolas vieglatlēti - augstlēkšanā Annija Stepiņa (trenere Gunita Šale), lodes grūšanā Viktorija Ziediņa (trenere Gunita Šale) un Daniila Kursītis (trenere Ināra Znūtiņa). Stafetes skrējienā 4x150m zēnu konkurencē sporta skolas izlasei godam izcīnīta 3.vieta. Komandā startēja Markuss Ozols, Daniils Kursītis, Maksims Gavrilovs un Tomass Kramarovs. Visas Ogres sacensību bildes Savukārt 27.janvārī Rīgas zonas atlases sacensībās uz Latvijas jaunatnes čempionātu U-14 vecuma grupā izdevās kvalificēties četriem sporta skolas vieglatlētiem. Meiteņu konkurencē Viktorijai Ziediņai (lodes grūšanā) un Annijai Stepiņai (augstlēkšanā), bet zēnu konkurencē Daniilam Kursītim (lodes grūšanā) un Markusam Ozolam (1000m izturības skrējienā). Jāatzīmē, ka atlases sacensībās tieši Markuss uzrādīja vislabāko rezultātu 1000m distancē, kas ir labs pieteikums cīņai par Latvijas jaunatnes čempionāta medaļu. Vēlam visiem finālistiem labus rezultātus un veiksmi arī Latvijas čempionāta U-14 finālsacensībās, kas notiks jau svētdien, 7.februārī, Rīgas sporta manēžā. Informācijai: Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai notiks 13.-14.februārī arī Rīgā, taču U-18 un U-20 čempionāts norisināsies 20.-21.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā.   Ilze Pačkajeva, Salaspils sporta skola direktores vietniece izglītības darbā

lasīt vairāk
Sumināsim labākos sportistus!

4. martā kultūras namā “Rīgava” notiks konkursa “Salaspils sporta laureāts 2015” svinīgā ceremonija, kurā tiks godināti sportisti un sporta komandas, kuri 2015.gadā ir snieguši augstvērtīgus rezultātus Latvijas mēroga sacensībās. Pasākuma mērķis ir informēt sabiedrību par Salaspils sportistu sasniegumiem 2015.gadā. Konkursam “Salaspils sporta laureāts 2015” pretendentus var izvirzīt jebkurš Salaspils iedzīvotājs. Konkursa nolikums Pieteikuma anketa Pieteikumi jāiesniedz līdz 14.februārim. Pieteikuma anketas var iesniegt PI “Salaspils sporta nams” Smilšu ielā 1, Salaspilī vai elektroniski

lasīt vairāk
“Salaspils novada kausā” noskaidro labākos dejotājus

30.un 31.janvārī sporta namā norisinājās deju sacensības “Salaspils novada kauss 2016”, kuras organizēja salaspilietis Valdis Škutāns. Uz deju grīdas tikās vairāk kā 1000 dalībnieki, kurus ar aplausiem un ovācijām atbalstīja kupls skaits skatītāju. Sacensībās piedalījās pirmsskolas vecuma un vecāki bērni, jaunieši, pieaugušie un seniori. Sacensību ietvaros norisinājās Latvijas čempionāts standartdejās, kura finālu un šovu skatītāji varēja vērot 30.janvāra vakarā. Vakara šovu atklāja dziedātāja Liene Šomase, drīz pēc tam deju grīdu piepildīja pāri, kuri cīnījās par Latvijas čempionāta standartdejās laureāta titulu junioru, jauniešu un pieaugušo kategorijās. Deju pāru sīvā cīņa par skatītāju aplausiem un tiesnešu simpātijām neļāva ne mirkli zaudēt tempu un spriedzi. Tuvojoties fināla pēdējai dejai, emocijas, temps un ātrums tikai pieauga. Pasākuma kulminācijā dejotāji sniedza solodejas priekšnesumu, kas izšķīra tiesnešu vērtējumu un noteica skatītāju favorītus. Vērojot finālus, vairs nebija iespējams izvērtēt, kurš pāris ir labākais, katram no mums bija savs sacensību favorīts. Pieaugušo konkurencē 1.vietu ieņēma Edgars Līnis un Elīza Ancāne (Dzintars/LV), 2.vietu- Kārlis Treijs un Anastasija Krivošejeva (Mario/LV), savukārt 3.vietu - Marts Puniņš un Dana Jākobsone (Dūšas deju skola/LV). Junioru konkurencē visus pārspēja Harijs Vīksna un Laura Mežsarga (Daugava/LV), 2.vieta ieņēma Roberts Andersons un Jekaterina Rasimjonoka (Dzintars/LV), bet trešo- Oskars Vainovskis un Līva Dārzniece (Dzintars/LV). Jauniešu konkurencē uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Denis Gudovskiy un Dana Megija Morīte (Dūšas deju skola/LV), aiz sevis atstājot Vladislavu Pečenu un Aleksandru Bahuševiču (Dūšas deju skola/LV). Visi sacensību rezultāti apskatāmi šeit: http://www.lsdf.lv/Results/ Zanda Zēberga, sporta nama sabiedrisko attiecību speciāliste

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs