Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vēlies palīdzēt Salaspils pusmaratonā?

Aicinām jauniešus no 16 gadu vecuma un pieaugušos pieteikties un kļūt par brīvprātīgo palīgu Salaspils pusmaratonā 2015. gada 30. maijā! Tu vari palīdzēt Salaspils novadam nozīmīga sporta pasākuma organizēšanā. Tev būs iespēja gūt jaunu pieredzi un dalīties savējā, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, satikt jaunus draugus un paziņas. Lai nodrošinātu veiksmīgu Salaspils pusmaratona norisi, aicinām Tevi pieteikties par BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU, lai pildītu šādus uzdevumus: darbs reģistratūrā; darbs informatīvajā punktā; darbs mantu glabāšanas punktā; satiksmes regulēšana krustojumos; palīdzība ūdens dalīšanas punktos; palīdzība dalībniekiem starta un finiša vietā; palīdzība bērnu skrējienā. Atbalsti savējos! Pieteikums šeit: http://failiem.lv/u/ducccvx

lasīt vairāk
Frisbijisti labākie arī sacensībās Lietuvā

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Marijampolē norisinājās jau piektais Lietuvas telpu frisbija čempionāts, kurā par čempioniem vīriešu grupā kļuva mūsu “Salaspils WT” komanda. Savukārt jauniešu komanda “Salaspils Jr” ar Jāni Bernānu priekšgalā šo čempionātu noslēdza 5. vietā jauktajā grupā. “Salaspils WT” čempionāts iesākās grūti – pirmajā dienas spēle tika aizvadīta pret šī gada Latvijas vicečempioniem – “FlyingWorms” no Ventspils. Abas komandas spēlēja ar nedaudz pamainītiem sastāviem, kā arī ar jauniem spēlētājiem komandā. Saspringtā spēlē pārāki izrādījās “Salaspils WT” frisbijisti un tika izcīnīta grūta uzvara ar 9:8. Nākamajās grupas spēlēs dominēja salaspilieši un tika izcīnītas uzvaras pret “Skrandantys Dramblinai” no Kauņas (11:5) un pret “Velninai” no Viļņas (11:8). Tas nodrošināja pirmo vietu grupā un nomināli vieglākus pretiniekus ceturtdaļfinālā. Otrās dienas ceturtdaļfināla spēlē “Salaspils WT” tikās ar “Spinin” no Baltkrievijas, kurus izdevās pārliecinoši uzvarēt. Taču jau pusfinālā “Salaspils WT” gaidīja vēl nopietnāks pretinieks – Baltkrievijas pērnā gada čempioni “X3” no Minskas. Spēle ritēja punkts punktā, taču neviena no komandām tā arī nespēja izvirzīties vadībā ar vairāk kā viena punkta pārsvaru. Abas komandas rādīja lielisku sniegumu kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā. Kad spēles laiks jau bija beidzies, spēles tablo rādīja rezultātu 8:8, kas nozīmēja, ka uzvarēs tā komanda, kura pirmā iegūs vēl vienu punktu. Spēles pēdējo punktu prasmīgāk nospēlēja salaspilieši, un tika svinēta uzvara mačā ar 9:8. Finālspēlē “Salaspils WT” tikās ar pērnā gada Lietuvas čempioniem – “Vorai” no Viļņas. Spēles pirmā puse iesākās līdzīgā manierē, taču, pateicoties zonas aizsardzībai, ar viena punkta pārsvaru vienmēr priekšā atradās Lietuvas frisbijisti. Pēc puslaika pārtraukuma spēle ritēja citu gaitu, izpaudās “Salaspils WT” fiziskā sagatavotība, pie kuras visu sezonu tik cītīgi tika strādāts. Drīz pēc puslaika pārtraukuma salaspilieši izlīdzināja rezultātu un pēcāk palielināja to par diviem punktiem (8:6). Turpmākajā spēlē abas komandas apmainījās ar rezultatīviem uzbrukumiem, bet uzvaru izcīnīja “Salaspils WT” ar 11:8. Pirmo reizi “Salaspils WT” tika kronēti arī par Lietuvas telpu frisbija čempioniem. Savukārt jauniešu komanda “Salaspils Jr” grupu spēlēs piedzīvoja zaudējumus pret Viļņas „Vorai” (6:7) un pret jaunajiem ventspilniekiem „PSL” (7:11), taču spēja arī izcīnīt uzvaru pret vietējo „Colibri” vienību ar 11:3. Ceturtdaļfināla spēlē tika piedzīvots smags zaudējums pret Daugavpils Universitātes komandu (8:11). “Salaspils Jr” tālāk turpināja cīņu tikai par 5. vietu, kuru, pateicoties uzvarām pār „ŽelalaiVelninai” no Viļņas (11:1) un pār „Vorai” no Viļņas (10:8), arī spēja izcīnīt. Jaunie “Salaspils Jr” spēlētāji ieguva neatsveramu pieredzi savai turpmākajai izaugsmei. “Salaspils WT” sastāvā spēlēja: Arvīds Ondrups, Arvīds Žanis Orlovskis, Didzis Malderis, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Reinis Otisons, Renārs Čeredņičenko un Toms Ābeltiņš. “Salaspils Jr” sastāvā spēlēja: Bruno Jirgensons, Gregors Matīss, Jānis Bernāns, Laima Viškinte, Santa Siņica, Santa Kalvīte, Paula Mestere un Pēteris Valainis. Atgādinām, ka Salaspils frisbija klubs aicina bērnus vecumā no 12 gadiem uz bezmaksas treniņiem Salaspils sporta namā Latvijas Junioru izlases trenera Reiņa Otisona vadībā. Piesakies pa telefonu 28601255 vai raksti e-pastu uz

Mūsu handbolistes cīnās par iekļūšanu LČ pusfinālā

24.martā Latvijas sieviešu handbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlē mūsu sporta skolas komanda uzvarēja esošās Latvijas čempiones - Stopiņu NHK ar rezultātu 28:27. Pēc nedēļas šīs pašas komandas tiksies vēlreiz atbildes ceturtdaļfināla spēlē un pāra uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā. Tāpēc šis mačs būs ļoti svarīgs. Regulārajā čempionātā abas komandas bija tikušās trīsreiz un labāk bija klājies Stopiņu NHK, kas uzvarēja divos mačos no trijiem (31:23, 34:31, 23:30). Ņemot vērā, ka pirms trim nedēļām abu komandu spēle noslēdzās vien ar triju vārtu pārsvaru čempionēm, ceturtdaļfināls solīja spraigu cīņu. Spēles ievadā salaspiliete Renāte Salmane ar diviem precīziem metieniem izvirzīja vadībā mājinieces - 2:0. Uzreiz pēc tam gan stopiņietes atbildēja ar trīs vārtu guvumiem, pārņemot vadību, kas tika saglabāta praktiski visa pirmā puslaika garumā. Lai gan salaspilietēm izdevās sadeldēt četru vārtu deficītu, puslaika izskaņā sekmīgāk nospēlēja tieši viešņas, pārtraukumā dodoties ar plus 3 - 16:13. Čempionēm arī otrā puslaika sākumā izdevās nosargāt vadību, tiesa, salaspilietes nepadevās un vairākkārt pietuvojās līdz -1 rezultātam. Četrarpus minūtes līdz spēles beigām mūsu meitenes izmantoja vairākumu un komandas līdere Renāte Salmane vispirms panāca izlīdzinājumu, bet vēlāk arī pēc ilgāka laika izvirzīja Salaspili vadībā - 27:26. Vēlāk salaspilietes panāca +2, un, lai gan Stopiņu handbolistēm izdevās vienus vārtus atspēlēt, Jūlijas Šamrickas vadītā komanda uzvaru nosargāja - 28:27. Salaspils handbolistes jutās ļoti pateicīgas par skaļu atbalstu mājas spēlē no savu skatītāju puses. Sporta nams tika piepildīts ar skaļām balsīm. Komanda cer uz tikpat lielu interesi no savu atbalstītāju puses arī otrajā ceturtdaļfinālā un aicina visus 31.marta vakarā plkst. 18:45 apciemot kaimiņu novada Ulbrokas sporta kompleksu „Valodzēs”, lai palīdzēt salaspilietēm šogad kvalificēties pusfinālam! Salaspils SS - Stopiņu NHK 28:27 (13:16) Salaspils SS vārtu guvējas: Salmane 9, Agarkova 8, Borisanova 3, Potapova 3/1, Umjarova 2, Kalva 2, Kozlova 1.

Nedēļas nogalē norisināsies pirmais Baltijas čempionu kauss frisbijā telpās

Šīs nedēļas nogalē, 28.-29. martā, Salaspils sporta namā, Smilšu ielā 1, norisināsies pirmais Baltijas frisbija čempionu kauss telpās, kurā piedalīsies labākās komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Šāda mēroga sacensības notiek pirmo reizi ar mērķi vienuviet pulcēt labākās Baltijas valstu komandas, lai nodrošinātu augstākā līmeņa spēles. 28. martā tiks izspēlētas grupu spēles, savukārt 29. martā norisināsies spēles pa vietām. Pilns spēļu grafiks pieejams šeit. Kausa izcīņā piedalīsies arī šī brīža spēcīgākās Latvijas komandas: vīriešu grupā Salaspils WT un Ventspils FK, savukārt sieviešu grupā Salaspils FK un Moments. Turnīrā piedalīsies arī Lietuvas un Igaunijas čempionvienības. Divu dienu laikā ir sagaidāmas ļoti spraigas un intensīvas spēles, kuras būs interesanti vērot ne tikai klātienē, bet arī tiešraidē. Visas čempionāta spēles varēs vērot Latvijas Frisbija federācijas Youtube kanālā. Ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt šo pasākumu un klātienē vērot augstākās klases Baltijas telpu frisbiju! Kurš uzvarēs? Latvija, Lietuva vai Igaunija? Sacensības organizē biedrība „Salaspils Frisbija klubs” sadarbībā ar Latvijas Frisbija federāciju. Balvu fondu nodrošinās mūsu atbalstītāji: SIA “Fazer Latvija”; vitamīni.lv; fitnesaveikals.lv; Gfitness; un Lucky-grass.com. Vairāk informācijas meklē čempionāta facebook vai twitter kontos.

Vēl šodien Salaspils pusmaratonam var pieteikties par vislētāko maksu. Nenokavē!

Šodien, 26. martā, ir pēdējā diena, kad Salaspils maratonam var pieteikties par viszemāko dalības maksu. "Knauf" 10 km un "Ezerkauliņu" 5 km skrējiena dalības maksa šodien ir 5 eiro, savukārt pusmaratona distancei var pietikties, maksājot 10 eiro. Atgādinām, ka Salaspilī deklarētajiem iedzīvotājiem ir piemērota 50% atlaide no minētajām summām. No 27.03. līdz 26.04. par 5 km un 10 km skrējienu būs jāmaksā 8 eiro, bet par pusmaratonu- 15 eiro. Arī šajā laika posmā salaspilieši var pieteikties par uz pusi lētāku maksu. Savukārt pēc 26.04. atlaide vairs netiks piemērota. Lūgums visiem skriet gribētājiem kārtīgi iepazīties ar nolikumu. Atgādinām, ka pusmaratons Salaspilī notiks 30. maijā, Novada svētku laikā. Aicinām pieteikties Salaspils pusmaratonam!

Pierīgas sporta spēlēs salaspilieši joprojām līderu pozīcijā

21.un 22.martā Pierīgas sporta spēļu ietvaros notika telpu futbola finālsacensības un sacensības novusa spēlē. Telpu futbola turnīrā Salaspils novadu pārstāvēja biedrības BFK „Salaspils” sportisti. Priekšsacīkstēs sacentās 15 novadu komandas, kuras bija sadalītas četrās grupās. 1.vietu ieguvējiem finālā bija iespēja cīnīties par 1.-4.vietu, 2.vietas ieguvējiem- par 5.-8.vietu, savukārt 3.vietas ieguvēji cīnījās par 9.-12.vietu. Salaspilieši priekšsacīkstēs savā grupā izcīnīja 2.vietu, iegūstot septiņus punktus, tikai par vienu punktu piekāpjoties Mārupes novada komandai. Attiecīgi 21.martā mūsējie finālā cīnījās par 5.-8.vietu. Finālsacensībās piektajā vietā ierindojās Krimuldas novada futbolisti, kuri ar 7:2 pieveica Saulkrastus un ar 4:2 - Salaspili. Mūsējie palika sestie, sagādājot otro zaudējumu Saulkrastiem– 6:4. Dalītā 9.–12. vietā Pierīgas sporta spēļu kopvērtējumā ir Babītes, Ķekavas, Baldones un Sējas novada telpu futbola komandas, bet Mālpils, Inčukalns un Olaine dala 13.–15. vietu. Savukārt novusa turnīrā piedalījās trīspadsmit novadu komandas, no kurām spēcīgākie bija Babītes spēlētāji. Pēdējos divus gadus Pierīgas čempioni bija ķekavnieki, taču šoreiz Babītes un Saulkrastu komandas iepriekšējos līderus apsteidza. Salaspils komanda izcīnīja 5.vietu. Labākie tika noteikti arī individuāli pie atsevišķiem galdiem. Pie pirmā, nopelnot 22 punktus no 24 iespējamiem, labākais bija Ainārs Grosens, aiz kura ierindojās Guntars Stepiņš no Salaspils (18 p.), pie otrā galda, tikai vienreiz nospēlējot neizšķirti un uzvarot visus pārējos mačus (23 p.), pirmo vietu ieguva Juris Grosens, bet pie trešā – Raimonds Jankausks no Salaspils novada komandas (21 p.). Pēc pirmajām sešām Pierīgas spēļu kārtām kopvērtējumā spēcīgāko trijniekā ir Salaspils (92), kam seko Stopiņi(87,5) un Ropaži (77). Nākošās sacensības notiks 6.maijā orientēšanās sporta veidā. Aicinām pieteikties dalībniekus, kuri gribētu startēt Salaspils novada komandā!

Telpu futbola finālsacensībās uzvar SK "Kengaroos"

16.martā Rīgas 15.vidusskolā norisinājās Latvijas finālsacensības telpu futbolā 2002. gadā dzimušajiem zēniem, kurās piedalījās stiprākās komandas no pieciem Latvijas reģioniem. Pateicoties uzvarai Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionātā, finālsacensībās piedalījās arī mūsu SK “Kengaroos”. Rīgu pārstāvēja SK "Super Nova", Latgali - Rēzeknes FA, Kurzemi - LSSS2003/FK "Liepāja", Vidzemi - FK "Valmiera"/BSS, bet Ziemeļaustrumi savu pārstāvi nedeleģēja. Uzvarētāji Latvijas finālsacensībās tika noskaidroti, piecām komandām savā starpā nospēlējot viena apļa turnīru. Par spīti zaudējumam turnīra pirmajā mačā pret FK "Valmiera"/BSS komandu SK "Kengaroos" sacensību turpinājumā uzvarēja pārējās trīs spēles un kļuva par pirmajiem ziemas sezonas Latvijas čempioniem telpu futbolā zēniem. Salaspils komandas treneris Aleksandrs Benskis izpelnījās labākā trenera godu. Savukārt spēlētājs Makars Siņakovs tika iekļauts simboliskajā izlasē. Tāpat ir noslēdzies arī Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāta fināls 2006.gadā dzimušajiem zēniem, kur SK „Kengaroos” izcīnīja 2.vietu. Šādu pat panākumu izcīnīja 2004. gadā dzimušie futbolisti. Skaties video no Latvijas finālsacensībām telpu futbolā 2002. gadā dzimušajiem zēniem ŠEIT! Apsveicam komandu un treneri ar panākumiem! FOTOGALERIJA Zanda Zēberga,Salaspils sporta namaSabiedrisko attiecību speciāliste

Bijušais Jelgavas RAF treneris Viktors Nastrojenko apņēmības pilns ir gatavs trenēt futbolistus Salaspilī

Salaspilī darbojas vairāki futbola klubi, kuros trenējās vairāk kā 300 bērni un jaunieši. Viņiem ir iespēja mācīties spēlēt futbolu pie profesionāliem treneriem, piedalīties sacensībās un Latvijas futbola federācijas rīkotajos čempionātos. Taču kļūstot pieaugušiem, futbolistiem nav iespēju tālāk profesionāli trenēties un spēlēt. Domājot par pieaugušo spēlētāju profesionālā futbola attīstību Salaspilī, “A.Kulakova akadēmijas centrs” ir uzaicinājis treneri Viktoru Nastrojenko, kurš PSRS laikos ir trenējis otro labāko futbola klubu Latvijā “Jelgavas RAF”. Galvenā trenera Viktora Nastrojenko mērķis ir izveidot futbola klubu attīstības sistēmu Salaspilī, kurā apvienotu futbola klubus “Kengaroos”, BFK “Salaspils” un “A.Kulakova akadēmijas centrs Salaspils”. Tā uzdevums būtu radīt iespēju labākajiem spēlētājiem no visiem klubiem pāriet trenēties 2.līgas un 1.līgas komandās. Viktors uzskata, ka jaunajai paaudzei trūkst degsmes un intereses par futbolu – viņi neskatās Latvijas futbola spēles, nezin futbola vēsturi, un tas ir spēlētāju galvenais trūkums. Lai labi spēlētu, vajag fanātisku degsmi spēlēt un interesēties par futbolu. Ar jaunajiem sportistiem vajag strādāt katru dienu - trenēties, iedvesmot un izvirzīt mērķus jauniem sasniegumiem futbolā. Lai gūtu sasniegumus, jaunajiem futbolistiem vajadzētu izvirzīt augstākus mērķus un lielākas ambīcijas. Augsti mērķi un prasības trenerim ir ne tikai pret spēlētājiem, bet arī pret sevi. Viktors Nastrojenko ir nokārtojis augstāko trenera kategoriju un saņēmis Pro trenera licenci, un tas ir tāpēc, ka viņš ir īsts futbola fans. Rīgā šobrīd ir 29 futbola skolas, kuras beidz daudz labu futbolistu, taču Latvijā trūkst sistēmas, kā spētu atlasīt labākos no spēlētājiem profesionālam pieaugušo futbolam.  Viktors Nastrojenko ir strādājis par galveno treneri Igaunijas komandai “Lokomotīve”, kā arī pagājušā sezonā palīdzēja Gulbenes komandai atgriezties virslīgā. Lai Viktoram Nastrojenko izdodas sasniegt izvirzītos mērķus un izveidot futbola klubu “Salaspils”, kas ļautu mazajiem futbolistiem kļūt par Latvijas futbola 1.līgas, virslīgas un Latvijas izlases spēlētājiem! Jau aprīļa mēnesī uzsāksies Latvijas 1.līgas spēles, kurās cīnīsies komandas no Rīgas, Rēzeknes, Tukuma, Olaines, Valmieras, Jēkabpils, Liepājas, Saldus, Smiltenes, Preiļiem un arī no Salaspils. Viktora mērķis ir apmācīt jaunos futbolistus, lai viņi varētu godam pārstāvēt Salaspils vārdu 1.līgas spēlēs, lai pēc diviem, trīs gadiem Salaspils komanda varētu startēt virslīgā.

Sieviešu dienas rallijā salaspilietes atkal labāko vidū

7.martā notika „BTA Sieviešu dienas rallijs”, kad jau kārtējo reizi visas aktīvās, radošās daiļā dzimuma pārstāves kopā ar māsu vai draudzeni devās īstā autobraukšanas piedzīvojumā. Arī šogad sieviešu rallijā piedalījās vairākas Salaspils ekipāžas, bet augstāko vietu izcīnīja sporta nama direktora vietniece Dace Kaļverša un pašvaldības kultūras metodiķe Indra Trofimoviča. Lai arī Dace Kalverša startēja ar nopietnu kājas traumu, tas netraucēja meitenēm 500 komandu konkurencē izcīnīt piekto labāko rezultātu. Jāpiemin, ka iepriekšējos rallijos salaspilietes jau trīs reizes kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena –divas reizes pēc kārtas Indra un Dace bija pirmās BTA Sieviešu dienas rallijā 2014.gadā un 2010.gadā, kā arī palika nepārspētas  "Sieviešu dienas rallijā". Zanda Zēberga, sporta nama sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijas Frisbija čempionātā telpās triumfē salaspilieši

14. un 15. martā Salaspils sporta namā norisinājās Latvijas Frisbija čempionāts telpās (LFČt), kurā kā vīriešu, tā sieviešu grupās labākās izrādījās mājinieku komandas –“Salaspils WT” un “Salaspils FK”. Ņemot vērā, ka komandas “Salaspils WT” un “Salaspils FK” Latvijas Frisbija līgā bija izcīnījušas pirmās vietas savās divīzijās, tas abām komandām deva automātisku iekļūšanu LFČt pusfinālos, kā arī nomināli vājākus pretiniekus. Vīriešu komandai “Salaspils WT” pusfinālā pretī stājās otra mājinieku komanda “Salaspils Jr”, kura iepriekšējā dienā  ar rezultātu 12:9 ceturtdaļfinālā uzvarēja Ventspils jauniešu vienību “Probably Some Latvians”. Salaspiliešu duelī “Salaspils WT” jau spēles sākumā izvirzījās vadībā un savu pārsvaru spēja noturēt līdz pat spēles beigām. Rezultātā likumsakarīga uzvara ar 12:9. Finālu mājiniekiem vajadzēja aizvadīt pret pērnā gada „klupšanas akmeni” “Flying Worms” no Ventspils. Līdz pat puslaika pārtraukumam spēles vadības grožus turēja te viena, te otra komanda, tomēr puslaiku ar +1 noslēdza mājinieki. Otrajā puslaikā, pateicoties ļoti fiziskai un ciešai aizsardzībai, salaspilieši ļāva pretiniekiem gūt vairs tikai vienu punktu. Spēles otrā daļa aizritēja ar salaspiliešu pārsvaru, un jau trešo reizi “Salaspils WT” pēdējo četru gadu laikā izcīnīja Latvijas telpu frisbija čempionu titulu. “Salaspils Jr” spēlē par trešo vietu cīnījās ar Rīgas “Ultimate Decision”. Spēles pirmā puse izvērtās līdzīga, tomēr puslaika pārtraukumā ar +2 devās rīdzinieki (7:5). Spēles otrajā daļā iezīmējās salaspiliešu pieredzes trūkums, rīdzinieki spēja dubultot savu pārsvaru (12:6). Pārāk lielais punktu deficīts Salaspils jauniešiem neļāva izcīnīt trešo vietu, un spēle noslēdzās ar rezultātu 13:8 par labu rīdziniekiem. Savukārt sieviešu “Salaspils FK” pusfinālā pārliecinoši pārspēja šī gada debitantes “Valmiera Women” ar rezultātu 13:6. Finālā “Salaspils FK” tikās ar pērnā gada vicečempionēm- “Moments” no Ogres. Šajā spēlē intriga saglabājās līdz pat izskaņai. Abas komandas spēli uzsāka ļoti agresīvi, taču neviena no komandām nespēja palielināt savu pārsvaru par 1, 2 punktiem. Taču puslaika noslēgumā ar viena punkta pārsvaru aizgāja “Salaspils FK”. Spēles otrajā daļā “Salaspils FK” spēja pat izvirzīties vadībā ar četru punktu pārsvaru (13:9), taču ogrēnietes rezultātu izlīdzināja (14:14), un viss spēles liktenis izšķīrās pēdējā punktā. Spēles galotnē veiksmīgāk prata nospēlēt “Salaspils FK” un pēc Elzas Vulfas piespēles disku zonā ķēra Lāsma Kublicka, tādējādi izcīnot jau trešo Latvijas telpu frisbija čempionu titulu pēc kārtas. “Salaspils WT” sastāvs: Dainis Teteris, Guntars Miķelsons, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Krišs Maļinovskis, Mārtiņš Gusārs, Mārtiņš Kasparāns, Reinis Otisons un Roberts Apinis. “Salaspils Jr” sastāvs: Arvīds Ondrups, Arvīds Žanis Orlovskis, Bruno Jurginsons, Didzis Malderis, Gregors Matīss, Imants Ilgažs, Jānis Bērnāns, Miks Sniķeris, Pēteris Valainis un Toms Ābeltiņš. “Salaspils FK” sastāvs: Elza Vulfa, Ieva Grabe, Laima Viškinte, Lāsma Kublicka, Līga Nātiņa, Inese Slokenberga, Monta Poduma, Santa Kalvīte, Santa Možeika un Santa Siņica. Atgādinam, ka 28. un 29. martā Salaspils sporta namā notiks pirmais Baltijas Frisbija čempionu kauss, kurā gan vīriešu, gan sieviešu grupā piedalīsies Baltijas valstu čempioni. Ir gaidāms tik tiešām augstas klases frisbijis, ko būs patīkami vērot klātienē. Pateicamies skatītājiem par atbalstu LFČt laikā. Gaidīsim jūsu arī 28. un 29. martā sporta namā! Ģirts Betmanis, Salaspils Frisbija klubs