Salaspils handbolistēm- tikai uzvaras

Sestdien, 2.februārī, Salaspils porta skolas zālē visas dienas garumā norisinājās handbola spēles. Jau plkst. 10:00 tika aizvadīta Latvijas čempionāta virslīgā sievietēm spēle starp „Salaspils HK” un „Skrīveri” komandām, pēc kuras sekoja Latvijas 2013.gada jaunatnes čempionāta handbolā 2.sabraukuma 10 spēles „D1” vecuma grupā 2000.gada dzimušajām un jaunākām meitenēm. Virslīgas spēle jau sākotnēji izvērtās spraiga un dinamiska. Par to, ka spēle ritēs punkts punktā liecināja iepriekšējās spēles rezultāts, kad 15.decembrī savstarpējā cīņā tikai ar 2 punktu pārsvaru „Skrīveru” komandai izdevās izcīnīt uzvaru. Šoreiz salaspilietes jau 1.puslaikā spēles 25.minūtē pie rezultāta 16:16 spēja gūt 5 bezatbildes vārtus un izvirzīties vadībā ar rezultātu 21:16 un 1.puslaiku noslēgt ar rezultātu 22:17. Spēles 2.puslaikā Skrīveru handbolistes centās izrādīt sīvāku pretestību un vairakkārt spēles laikā izlīdzināja spēles rezultātu, kā arī spēles pēdējā minūtē pat izvirzījās vadībā ar „+1” (39:38). Neskatoties uz to, ka bija atlicis spēlēt vien nepilnu 1minūti, salaspilietes spēja izlīdzināt rezultātu un spēles pēdējās 10 sekundēs Renātes Salmanes izpildījumā atņemt pretiniecēm bumbu un iemest uzvaras vārtus, noslēdzot spēli ar rezultātu 40:39 un prieka pilnu uzvaru. „Salaspils HK” komandai 12 vārtus guva Dace Potapova, 10 vārtus guva Laura Daugaviete, 6 precīzas pretinieku vārtos bija Linda Borisanova un Renāte Salmane. Savukārt līdzīgi kā 1.sabraukuma spēlēs Vaiņodē 16.decembrī, salaspilietes pārliecinoši uzvarēja arī 2.sabraukuma spēles cīņā ar Ludzas, Jēkabpils, Vaiņodes un Skrīveru vienaudzēm par Latvijas 2013.gada jaunatnes čempionāta titulu. datums Komanda a Komanda b REZULTĀTS 2013-02-02, 11:30 Salaspils SS Jēkabpils SS 9:3 2013-02-02, 13:30 Salaspils SS Ludzas NSS 9:3 2013-02-02, 15:30 Salaspils SS Vaiņode 18:1 2013-02-02, 17:30 Salaspils SS Skrīveri 17:2 Kā labākās spēlētāja visā „D-1” vecuma grupā 2.sabraukuma aizvadītajās spēlēs tika apbalvota salaspiliete Olivija Badajeva. Pēc aizvadītajām 2.apļa sabraukuma spēlēm Salaspilī Latvijas jaunatnes čempionāta handbolā „D-1” vecuma grupā (2000.g.dz.) jaunietēm šādi rezultāti: Vieta Komanda Spēles Uzvara Neizšķirts Zaudējums Vārti +/- Punkti 1.v. Salaspils (I.Doguzovs) 8 8 0 0 120:19 101 16 2.v. Jēkabpils 8 5 0 3 123:58 65 10 3.v. Ludza 8 5 0 3 84:64 20 10 4.v. Vaiņode 8 2 0 6 60:104 -44 4 5.v. Skrīveri 8 0 0 8 22:164 -142 0 Izšķirošās Latvijas jaunatnes čempionāta 3.sabraukuma sacensības „D-1” vecuma grupas (2000.g.dz.) handbolistēm paredzētas 2013.gada 20-21.aprīlī Ludzā, kuru rezultāti noteikt tās 4 komandas, kuras iekļūs „Final 4” finālā maijā. Jāatzīst, ka salaspilietes, pateicoties veiksmīgi aizvadītām gan 1.apļa, gan 2.apļa sabraukuma spēlēm un izcīnītajām uzvarām, jau šodien nodrošinājušas vietu „Final 4” finālā. Neatlaidību cīņās un prieku uzvaras brīžos vēlu arī turpmākajās spēles mūsu handbola lietpratējām! Ilze Malahova,Salaspils sporta skolasdirektores vietniece izglītības darbā