Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Paziņojums par optiskās šķiedras elektronisko sakaru tīklu projektēšanu

Atbilstoši normatīvajam regulējumam MK 01.03.2011. noteikumu Nr.166 "Elektronisko sakaru tīklu ierīkošanas, būvniecības un uzraudzības kārtība" 39.¹ punktā, informējam par to, ka 2014.gada jūnijā VAS „Latvijas Valsts Radio un televīzijas centrs” uzsāk maģistrālā optikas tīkla infrastruktūras būvniecības procesu (iesniegums reģistrēts 05.06.2014.) no valsts autoceļu A4 (Rīgas apvedceļš „Baltezers—Saulkalne”) un P5 (Ulbroka-Ogre) krustojuma Salaspils pilsētas virzienā gar autoceļu A4 līdz autoceļa V57 („Salaspils-Domeri”) pieslēgumam, ar atzarojumu uz ēku Miera ielā 32, Salaspilī un tālāk pa Miera ielu līdz ēkai Miera ielā 3, Salaspilī. Plānotais būvdarbu uzsākšanas laiks 2014.gada novembris-decembris.

lasīt vairāk
Projekts „Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā” ir noslēdzies

Vēlamies informēt Salaspils novada (īpaši Acones ciema) iedzīvotājus, ka sekmīgi ir noslēgušies būvdarbi projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā” ietvaros. Salaspils novada būvvaldes pārstāvji 28.maijā ieradās Acones ciemā un apsekoja projekta teritoriju, tikās ar pasūtītāja - pašvaldības SIA „Valgums-S” pārstāvjiem, galvenā būvuzņēmēja AS „Siguldas būvmeistars” pārstāvjiem, tehniskā projekta izstrādātāju un autoruzraugu – SIA „Belss” pārstāvi, kā arī būvuzraugu – SIA „GeoConsultants” pārstāvi. Apsekošanas laikā tika konstatēts, ka visi darbi veikti saskaņā ar projektu. Pamatojoties uz to, šī gada 29.maijā „Valgums-S” saņēma būvvaldes izsniegtu un Salaspils novada domes priekšsēdētāja apstiprinātu aktu, kas apliecina, ka būvdarbi objektā ir veikti saskaņā ar visām Latvijas Republikā spēkā esošajām normatīvajām prasībām un ir pilnībā pabeigti. Kā jau esam ziņojuši iepriekš, 2012.gada 1.jūnijā tika parakstīts līgums “Par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu un Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piešķiršanu” projektam. Projekta ietvaros kopš 2013.gada rudens ir veikti vairāki ūdenssaimniecības pakalpojumu kvalitāti uzlabojoši pasākumi, tai skaitā ir rekonstruēti ūdensapgādes tīkli ~ 439 m garumā, kā arī veikta ūdens sagatavošanas stacijas rekonstrukcija. Pateicoties minētajiem pasākumiem, Acones ciema iedzīvotāji saņem kvalitatīvākus ūdensapgādes pakalpojumus, ir būtiski samazināts sekundārais piesārņojums, jo visi maģistrālie ūdensapgādes tīkli ciemā ir nomainīti pret jauniem, kā arī ir samazinātas ūdens noplūdes, kas līdz šim veicināja nelietderīgu ūdens patēriņu. Līdz jūnija vidum tiks sakārtotas visas formalitātes ar projekta uzraugošo iestādi – Centrālo finanšu un līguma aģentūru. _____________________________________________________________________ Ieguldījums Tavā nākotnē!

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs