Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonds atsāk projektu pieteikumu pieņemšanu programmā „Atbalsts kopienu centriem”!

Viena no populārākajām un ilglaicīgākajām Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonda (LKIF) programmām ir „Atbalsts kopienu centriem”. Tajā atbalstu var saņemt biedrības vai nodibinājumi , kas veic kopienu centru funkcijas Latvijas reģionos, kuru darbības mērķis ir vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; kas īsteno dažādas iniciatīvas sociālā atbalsta vai pakalpojumu, veselības veicināšanas un izglītības jomā un kam ir stabila un ilglaicīga sadarbība ar vietējo pašvaldību un/vai vietējiem uzņēmējiem. Programmas ietvaros fonds atbalsta izmaksas, kas sedz: -          kopienas centra telpu sakārtošanu,-          mēbeļu un aprīkojuma iegādi,-          pasākumus iedzīvotāju aktivitātes un līdzdalības vietējās sabiedrības dzīvē sekmēšanai,-          mūžizglītības pasākumus. Projektu pieteikumus var iesniegt līdz š.g. 30. augustam, 16.00 slēgtā aploksnē personīgi LKIF telpās Kr.Valdemāra ielā 149-507.kab. Rīga, LV-1013. vai sūtīt pa pastu (pasta zīmogs 2013. gada 30. augusts), ar norādi Programmai „Atbalsts kopienu centriem”.   Plašāku informāciju  var iegūt  LKIF mājas lapā:  www.iniciativa.lv  sadaļā  „Projektu iesniedzējiem”. Informāciju sagatavoja:Elita UzulēnaLKIF projektu un komunikāciju vadītājat. 26558082 \n Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

lasīt vairāk
Par sabiedrisko apspriešanu

AS „Latvenergo" informē, ka sakarā būtiskām izmaiņām TEC-2 darbībā un esošās atļaujas A kategorijas piesārņojošai darbībai derīguma termiņa beigām 25.08.2013. ir sagatavots „Iesniegums atļaujas saņemšanai A kategorijas piesārņojošai darbībai AS „Latvenergo” TEC-2 Granīta ielā 31, Salaspils pagastā, Salaspils novadā”. Iesniedzam sagatavoto „Iesniegumu atļaujas saņemšanai A kategorijas piesārņojošai darbībai AS „Latvenergo” TEC-2 Granīta ielā 31, Salaspils pagastā, Salaspils novadā” un „Stacionāru piesārņojuma avotu emisijas limitu projektu”. AS ,,Latvenergo'" uzaicina iedzīvotājus piedalīties sabiedriskās apspriešanas sanāksmē par iesniegumu TEC-2 A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai 2013. gada 26. jūnijā „AS .Latvenergo” TEC-2 Granīta ielā 31, Salaspils pagastā, Salaspils novadā 2. stāva zālē plkst. 17:30.

lasīt vairāk
14.jūnijānotiks uzklausīšanas sanāksme par SIA „Salaspils siltums” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu

2013.gada 14.jūnija plkst.13:00 Salaspils novada domē, Līvzemes ielā 8, Salaspilī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Salaspils siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz š.g. 13.jūnijam (kontaktpersona E.Mūrniece, tel. 67873I84; eviia. \n Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ). Iepazīties ar informāciju par SIA „Salaspils siltums” iesniegto tarifu projektu var Komisijas mājaslapā internetā www.sprk.gov.lv. 

lasīt vairāk
Aicinām piedalīties sabiedriskajā apspriešanā par Salaspils novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģiju 2014.-2030.gadam!

Paziņojums par Salaspils novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.-2030.gadam sabiedrisko apspriešanu Plānošanas dokumenta nosaukums: Salaspils novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģija 2014.-2030.gadam Izstrādātājs: Salaspils novada dome (www. salaspils.lv) Plānošanas dokumenta īstenošanas termiņš: līdz 2030. gadam Teritorija, kuru ietekmēs plānošanas dokumenta īstenošana: Salaspils novada administratīvā teritorija Sabiedriskā apspriešana: sabiedriskās apspriešanas posms noteikts no 2013. gada 30. maija līdz 30. jūnijam. Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas projekta sabiedriskās apspriešanas sanāksme tiks organizēta 2013. gada 17. jūnijā plkst. 10:00 un plkst. 18:00 Salaspils novada domes Aktu zālē. Ar Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas projektu no 30.05.2013. līdz 30.06.2013. var iepazīties  Salaspils novada bibliotēkā (Enerģētiķu iela 9, Salaspils) bibliotēkas darba laikā, kā arī šeit. Rakstiskus priekšlikumus var iesniegt Salaspils novada domē Līvzemes ielā 8, Salaspilī, Salaspils novads, LV – 2169, līdz  30.06.2013. (fiziskām personām norādot savu vārdu, uzvārdu, adresi, juridiskām personām: nosaukumu, reģistrācijas numuru, adresi.) Uz vēstules jābūt atsaucei „Par Salaspils novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.-2030.gadam projektu”. Elektroniskā formā priekšlikumus un iebildumus var iesniegt augstākminētā termiņā, sūtot tos uz e- pastu:

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs