Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

6.oktobrī vēlēsim jauno Saeimu

2018. gada 6. oktobrī notiks 13.Saeimas vēlēšanas. Saeimas vēlēšanu kārtība noteikta Satversmē, Saeimas vēlēšanu likumā, kā arī vairākos citos tiesību aktos. Salaspils novadā darbosies četri vēlēšanu iecirkņi: Iecirknis Nr. 765 SPORTA NAMS  (Smilšu iela 1); Iecirknis Nr. 766 BIOLOĢIJAS INSTITŪTS (Miera iela 3); Iecirknis Nr. 767 SALASPILS KULTŪRAS NAMS (Līvzemes iela 7); Iecirknis Nr. 964 SOCIĀLAIS CENTRS (Skolas iela 7). No 1. oktobra vēlēšanu iecirkņos var iepazīties ar 13. Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem, programmām un iesniegt pieteikumus balsošanai atrašanās vietā tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs balsot iecirknī. VĒLĒŠANU IECIRKŅU DARBA LAIKS: 1. oktobrī: 17.00 – 20.00;2. oktobrī: 8.00 – 11.00;3. oktobrī: 17.00 – 20.00;4. oktobrī: 9.00 – 12.00;5. oktobrī: 10.00 – 16.00.   BALSI GLABĀŠANĀ var nodot 3., 4., 5. oktobrī SALASPILS KULTŪRAS NAMĀ.  Uzziņas par vēlēšanām pa tālr. 67049999 vai internetā www.cvk.lv. 

lasīt vairāk
Septembra peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti

Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) informē, ka 3. un 4.septembrī veiktas šā gada peldsezonas pēdējās ūdens kvalitātes pārbaudes 56 oficiālajās peldvietās. Rezultāti liecina, ka visās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām un tajās peldēties ir atļauts. Ūdens kvalitāti 56 oficiālajās jūras un iekšzemes peldvietās Inspekcija pārbaudīja visu peldsezonu – no 15. maija, ņemot ūdens paraugus peldvietās katru mēnesi. Oficiālā šīs vasaras peldsezona Latvijā noslēgsies 15. septembrī. Visa informācija par oficiālajām un neoficiālajām peldvietām, kurās tiek pārbaudīta ūdens kvalitāte, pieejama Inspekcijas tīmekļa vietnes www.vi.gov.lv sadaļā Vides veselība – Peldūdens - Peldūdens monitorings, kā arī atsevišķu pašvaldību tīmekļa vietnēs. 

lasīt vairāk
Piesakieties braukšanas izdevumu kompensācijai laikus!

Atgādinām, ka tikai septembrī var pieteikties otrā pusgada braukšanas izdevumu kompensācijas saņemšanai. Atbilstoši Salaspils novada domes saistošajiem noteikumiem "Braukšanas maksas atvieglojumi braukšanai ar sabiedrisko transportu un to saņemšanas kārtība Salaspils novadā" tikai septembrī var pieteikties 2018. gada otrā pusgada braukšanas izdevumu kompensācijas saņemšanai braukšanai uz novada centru. Braukšanas izdevumu kompensācijai var pieteikties Salaspils novadā deklarēti nestrādājošie pensionāri, politiski represētas personas, nestrādājošie 3. grupas invalīdi un Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieki, ja uz viņiem attiecas vismaz viens no šiem kritērijiem: persona dzīvo un ir deklarēta Salaspils novadā ārpus Salaspils pilsētas robežas; persona ir deklarēta un dzīvo Salaspils pilsētas teritorijas Zeltiņos un teritorijā, kuru ierobežo Dzērveņu, Vālodzes, Cīruļu, Briežu, Brūkleņu ielas (Purva apbūves teritorija).  Šo kompensāciju nepiešķir: trūcīgajiem un maznodrošinātajiem nestrādājošajiem pensionāriem un nestrādājošajiem 3. grupas invalīdiem, kuri ir pieteikušies Salaspils sociālajā dienestā un katru mēnesi saņem transporta kompensāciju braukšanai visā novada teritorijā ar SIA "Galss Buss" autobusiem; personām ar 1. vai 2. grupas invaliditāti.  Lai saņemtu braukšanas izdevumu kompensāciju braukšanai uz novada centru otrajā pusgadā, tikai septembrī Salaspils vai Saulkalnes Apmeklētāju apkalpošanas centros jāiesniedz aizpildīta pieteikuma veidlapa un obligāti jāuzrāda personas statusu (invaliditātes, pensionāra politiski represētas personas vai Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka) apliecinoša apliecība. Pieteikuma veidlapas un detalizētāku informāciju var saņemt Apmeklētāju apkalpošanas centros Salaspilī un Saulkalnē.

lasīt vairāk
Aicinām Mazās Juglas applūstošo teritoriju iedzīvotājus uz tikšanos!

Pēdējos gados daudzās valstīs klimata pārmaiņas izraisa ievērojamu ietekmi uz vidi, ekonomiku un cilvēkiem. Lai gan Latvijā situācija ir salīdzinoši mierīga, mēs vairs nevaram būt droši par nākotni – varbūt arī šī gada karstā un sausā vasara ir klimata pārmaiņu rezultāts. Tomēr jau tagad ir zināms faktors, kas liek plānot un mobilizēt spēkus, un tie ir plūdi - laiku pa laikam no krastiem iziet Mazā Jugla. Šogad jau Salaspils pilsētas svētku laikā iedzīvotāji tika uzrunāti un informēti par Salaspils novada applūstošajām teritorijām, taču 2018. gada 8. septembrī mēs vēlamies tikties ar applūstošo teritoriju iedzīvotājiem, stāstot par plūdu risku, rīcību draudu gadījumos un pašvaldības plānotajām aktivitātēm, tai skaitā iedzīvotāju apziņošanu, kā arī kopīgi izvērtēt, cik gatavi un informēti par šādām X stundām ir apdraudēto vietu iedzīvotāji. Aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un tikties ar pašvaldības pārstāvjiem: 2018. gad 8. septembrī DKS “Avoti” no plkst. 10.00-11.45 (Mazās Juglas krastā netālu no zemes gabaliem nr. 226 un 245); 2018. gada 8. septembrī apdzīvotajā vietā “Salenieki” no plkst. 12.00- 14.00 (Mazās Juglas krastā netālu no zemes gabala Nr. 123).  Aktivitāte tiek veikta EPICURO (Europena Partnership for Innovative Cities within and Urban Resilience Outlook – Eiropas inovatīvu pilsētu partnerība pilsētvides noturības perspektīvā) projekta ietvaros ar Eiropas Savienības civilās aizsardzības un humānās palīdzības finansiālu atbalstu. Jautājumu gadījumā sazināties ar Dzintru Mūrnieci - \n Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs