Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vēl nebijis izaicinājums brīvprātīgajiem

Ja Tev ir vēlme atbalstīt bērnus un jauniešus, apgūt jaunas iemaņas, Tu esi radošs, zini, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku un esi gatavs dalīties ar savu pieredzi – šī iespēja ir domāta tieši Tev! Valsts probācijas dienests ir uzsācis jaunu projektu, kura mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšana darbā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts probācijas dienesta redzeslokā. Ja piekritīsi iesaistīties, Tev tiks sniegta iespēja kļūt par Valsts probācijas dienesta brīvprātīgo līdzgaitnieku! Tas nozīmē – ar savu atrašanos līdzās un iedrošinājumu atbalstīt bērnus un jauniešus, sniedzot viņiem pozitīvu pieredzi par brīvā laika pavadīšanu. Aicināsim Tevi piedalīties interesantās apmācībās, kur Tu iegūsi unikālu pieredzi un domubiedrus! Ja Tevi interesē brīvprātīgā līdzgaitnieka darbs Valsts probācijas dienestā, gaidīsim Tavu pieteikumu! Pieteikuma anketa atrodama http://www.probacija.lv/lidzgaitnieki. Aizpildītu anketu un CV var iesniegt personīgi Valsts probācijas dienestā Rīgas ielā 30A, Salaspilī. Nosūtīt pa pastu (adrese: Dzirnavu iela 91, Rīga, LV-1011, ar norādi “Brīvprātīgo līdzgaitnieku pilotprojektam”) vai iesniegt elektroniski:

lasīt vairāk
“Atvasītē” no pašiem pirmsākumiem. Par iestādes vadītāju kļūst Daiga Lāčgalve

Šis mācību gads ir sācies ar vērienīgām pārmaiņām ne tikai Salaspils 1. vidusskolā, bet arī pirmsskolas izglītības iestādē “Atvasīte”, jo no šodienas, 15. septembra, par tās jauno vadītāju ir iecelta Daiga Lāčgalve. Viņu par piemērotāko kandidātu atzina pretendentu atlases komisija, arī Izglītības ministrija deva savu jāvārdu. “Saku lielu paldies Salaspils novada pašvaldības vadībai par uzticēšanos, “Atvasītes” kolektīvam par sniegto atbalstu, izpratni un sadarbību. Esmu priecīga un lepna, ka man ir dota iespēja vadīt darbīgu, radošu un saliedētu kolektīvu, realizēt iestādes un manas ieceres un plānus, turpināt iedzīvināt EKO skolas idejas un veicināt “zaļo” domāšanu “Atvasītē” un mūsu pilsētā,” pēc iecelšanas amatā saka jaunā vadītāja. Daiga Lāčgalve ir absolvējusi Saldus 1. vidusskolu, bet augstāko izglītību un pamatskolas skolotāja kvalifikāciju ieguvusi Liepājas Valsts Pedagoģiskajā institūtā. 2003. gadā Latvijas Universitātē iegūta arī pamatskolas angļu valodas skolotājas kvalifikācija, bet 2009. gadā - pedagoga sertifikāts par tiesībām mācīt pirmsskolā. Savas darba gaitas Salaspilī D. Lāčgalve uzsāka 1986. gadā kā sākumsskolas skolotāja 1. vidusskolā, savukārt no 1997. gada sāka strādāt Salaspils sākumsskolā kā angļu valodas skolotāja un direktores vietniece mācību un audzināšanas darbā. Šajā amatā aizvadīti vairāk nekā desmit gadi, līdz sākumskola tika reorganizēta par pirmsskolas izglītības iestādi “Atvasīte”. Iestādi no pirmsākumiem vadīja Vanda Bārtule, bet Daiga Lāčgalve no 2010. gada sāka pildīt vadītājas vietnieces metodiskajā darbā pienākumus, paralēli strādājot par pirmsskolas skolotāju. Tāpēc visai likumsakarīga ir šī pēctecība, kad iestādes vadības grožus ir pārņēmusi un nu par iestādes vadītāju ir iecelta Daiga Lāčgalve.  

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs