Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vai tev patīk dzīvot Salaspilī?

Salaspils novada pašvaldības rīkotās iedzīvotāju aptaujas mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti un nepieciešamajiem uzlabojumiem turpmāk. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti pašvaldības darbības uzlabošanā un novada attīstības dokumentos tikai apkopotā veidā, ievērojot personu datu konfidencialitāti. Aptaujas aizpildīšana Jums prasīs aptuveni 5 minūtes.   Aptaujas anketa šeit.

lasīt vairāk
NVO projektu konkursa rezultāti

Ar 2016.gada 13.aprīļa domes sēdes lēmumu (prot. Nr. 8, 6.§) ir noteikti atbalstāmie Nevalstisko organizāciju projekti, kuri saņems līdzfinansējumu savu projektu īstenošanai. Kopumā no 18 iesniegtajiem projektiem, tika daļēji vai pilnībā atbalstīti 11 projekti, ar kuru iesniedzējiem tuvākajā laikā tiks slēgti līgumi par projektu realizēšanu (tiks paziņots personīgi projekta vadītājiem). Nr. p.k. Projekta realizētājs Projekta nosaukums Piešķirtais finansējums, EUR 1. Biedrība “Silavas vilki” “ATSPERE” 2 200.00 2. Biedrība “Aktīvās atpūtas atbalsta biedrība “Dole”” “Piedzīvojumu sacīkstes “Doles vasara 2016”” 1 955.50 3. Nodibinājums “Doles salas atbalsta fonds” “Piemiņas vietas izveide mājām, kuras tika likvidētas Rīgas HES celtniecības laikā” 2 200.00 4. Biedrība “Salaspils makšķernieku biedrība” “Salaspils zivs 2016” 990.00 5. Biedrība “Skriešanas klubs “SALASPILS”” “Visi kopā, vienā solī” 1 235.00 6. Biedrība “Salaspils Džosui Karatē Klubs” “Sporta, aktīvas atpūtas un lielo piedzīvojumu diena Saulkalnē (visām vecuma kategorijām, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām)” 1 500.00 7. Biedrība “Doles makšķernieku biedrība” “Spīdmintons Salaspils novadā” 1 020.00 8. Salaspils novada bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība “Zelta atslēdziņa” “Alsviķi – Valsts rehabilitācijas centrs jauniešiem ar invaliditāti” 1 642.00 9. Nodibinājums “Kolarda fonds” “”Spēka avoti” – veselības izglītības projekts un atbalsta pasākumi onkoloģiskajiem pacientiem Salaspilī” 2 040.00 10. Biedrība “Salaspils pensionāru kopa” “Dabas veltes – ilga mūža noslēpums” 1 485.00 11. Salaspils invalīdu biedrība “Nometne cilvēkiem ar kustības traucējumiem kempingā “Meža salas”” 1 835.00 Atgādinājums - rūpīgi iepazīties ar līgumu un izpildīt visas nepieciešamās saistības! Lai izdodas veiksmīgi realizēt projektus!

lasīt vairāk
Ārkārtas domes sēdē lemj par rīcību ugunsgrēka seku novēršanai

18. aprīlī notika domes ārkārtas sēde, kurā tika nolemts izsludināt iepirkuma procedūru par Salaspils novada Pašvaldības iestādes “Salaspils pašvaldības dzīvokļu fonds” steidzamu atjaunošanu pēc notikušā ugunsgrēka. Naktī no 16. uz 17.aprīli Salaspils novada pašvaldības īpašumā Skolas ielā 7, Salaspilī, telpās, kuras tiek izmantotas krīzes situācijās nonākušu iedzīvotāju izmitināšanai, tajā skaitā ģimenēm ar bērniem, izcēlās ugunsgrēks, kā rezultātā ēkas ceturtajā stāvā atrasti trīs bojāgājušie. Domes sēdes dalībnieki ar klusuma brīdi godināja ugunsnelaimē bojāgājušo piemiņu. Sēdē par situāciju ziņoja arī Salaspils pašvaldības dzīvokļu fonda pārvaldnieks Dmitrijs Kancevičs un pašvaldības CA speciāliste Dzintra Mūrniece. Ugunsgrēka skartajās telpās mitinājās aptuveni 45 cilvēki. Daļa uzreiz tika izmitināta netālu esošajā "DHB" dienesta viesnīcā, ar ko pašvaldībai ir līgums par palīdzību krīzes situācijās, kā arī Ogrē, Ogres kursu bāzē un daļa izmitināta tajos ugunsnelaimē cietušās ēkas dzīvokļos, kas nav skarti, kā arī otrā pašvaldībai piederošā sociālajā mājā Raiņa ielā 17a, Salaspilī. 18. aprīlī pašvaldības izveidota komisija, kurā darbojās izpilddirektors Andrejs Jaunkalns, izpilddirektora vietnieka Dainis Vagalis un Tehniskās daļas vadītājs Mareks Kalniņš, apsekoja ēku Skolas ielā 7, Salaspilī un konstatēja, ka pilnībā vai daļēji ir cietušas ēkas telpas ēkas 4. un 5.stāvā, par ko sastādīts tehniskās apskates slēdziens. Ēkas telpu un fasādes atjaunošanai un pielāgošanai dzīvošanai ir nepieciešamas kopumā 2-3 nedēļas, taču pilnīgai kosmētiskā remonta pabeigšanai nepieciešamas 4 nedēļas. Sēdes ierakstu var noskatīties šeit.

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs