Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Karstā vasara Mūzikas un mākslas skolā

Ai, skaistā Latvijas vasara! Tā šogad ir karsta gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Mēs baudām gan saulītes svelmi, gan kultūras notikumu blīvumu. Arī Salaspils Mūzikas un mākslas skolas vasara izdevusies muzikāli karsta un notikumiem bagāta.   16. jūnijā  pie kaimiņiem uz Stopiņu novadu kopā ar pedagoģi Tatjanu Gajevsku devās mūsu skolas audzēknes Sandra Kirilova un Agnese Cunska, lai Latvijas akordeona ansambļu un orķestru festivālā, iekļaujoties 100 Latvijas akordeonistu koporķestra sastāvā, svinētu Latvijas 100 un Līgo parka 30 gadu jubileju.  Jūnija pēdējā dekāde satraukuma pilna bija sešiem šā gada absolventiem, kuri izvēlējas savu dzīvi arī turpmāk saistīt ar mūziku un mākslu jau  profesionālā līmenī. Mūsu audzēkņi lieliski demonstrēja savu talantu un iegūtās profesionālās prasmes iestājpārbaudījumos. Mēs  sveicam  ar iestāšanos mūzikas un mākslas vidusskolās Kristīni Triznu (PIKC NMV Jaņa Rozentāla mākslas skolā), Poļinu Kozlovsku (Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas vijoles klasē), Elzu Aneti Bauernieci  (Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas alta klasē), Endiju Lagzdiņu (JMRMV džeza un populārās mūzikas klavierspēles klasē), Aleksandru Latiņinu un Marku Kristianu Babri (JMRMV klavieru klasē). Priecājamies un  lepojamies! Lai veicas turpmākajās gaitās!  Prieka un darba pilnas rokas bija arī koklētāju ansamblim un tā vadītājai skolotājai Inesei Putniņai, jo mūsu koklētājas piedalījās Dziesmu un deju svētkos. Tika izbaudīti gan skates uztraukumi, gan svētku gājiena dižums, gan patiess muzicēšanas prieks skaistajā kokļu mūzikas koncertā ''Stīgo, brālīt! Stīgo, māsiņ!''. Aizrautīga darba cēliens ar brīnišķīgu koncertu 24.jūlijā noslēdzās SMMS 6.vijoļspēles klases audzēknei Viktorijai Tarnavskai (ped. Kristīne Matule). Viktorija jau februārī izturēja atlases konkursu un tika uzņemta īpašajā Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskajā orķestrī. Kopš tā laika jaunie talantīgie mūziķi meistarklasēs, regulāros mēģinājumos un vasaras nometnē sagatavoja daudzpusīgu  un interesantu koncertprogrammu. Projekta rezultāts īstenojās koncertā ''Dzimuši Latvijā'' uz Dzintaru koncertzāles skatuves ar spožākajām latviešu mūzikas zvaigznēm: Kseniju Sidorovu, Vinetu Sareiku, Kristīni Opolais un Aināru Rubiķi pie diriģenta pults. Koncerts bija lielisks un aizraujošs, to iemūžināja arī Latvijas Televīzija. Viktorijai tas bija neaizmirstams piedzīvojums - iegūti jauni draugi un fantastiska muzikālā pieredze. Klāt augusts. Mēs krājam spēkus jaunajam mācību gadam un jauniem muzikāliem un mākslinieciskiem izaicinājumiem! Rūta Bugavičute, Salaspils Mūzikas un mākslas skolas direktore Foto: Kaspars BalamovskisPirmā no kreisās puses - Viktorija Tarnavska.

lasīt vairāk
"Aktīvists" aicina uz nometni bērnus un jauniešus ar invaliditāti

Vasaras nometne bērniem un jauniešiem ar invaliditāti notiks no 08.08.2018. līdz 11.08.2018. Nometnes mērķis: Uzlabot bērnu pašsajūtu, emocionālo stāvokli, pašapziņu. Aktivitātes plānotas, lai bērni spētu atpūsties, brīvi un nepiespiesti justies, vienlaikus gūstot praktiskas, dzīvē noderīgas zināšanas un iemaņas.

lasīt vairāk
Salaspilieši nometnei “Aktīvists” var pieteikties par īpašu cenu

NOMETNES CENA PAR 7 DIENĀM TIKAI 154 EIRO (Salaspils novada domes līdzfinansējums).Vietu skaits ir ierobežots. Šī cena spēkā līdz 15.07.2018. Gaidām dalībniekus vecumā no 6 līdz 16 gadiem. Datums: 23. jūlijs – 29. jūlijs.Sīkāka informācija pa tālruni 27 22 81 81, e-pasts: 

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs