Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

"Aktīvists 2017"- nometne bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem. Piesakies!

Aktīvā dzīvesveida nometne „Aktīvists 2017” notiks no 2017. gada 7. augusta līdz 10. augustam atpūtas kompleksā “Albatross”, Ķestrerciemā. Diennakts nometne notiks četras dienas, un tā ir BEZ MAKSAS. Nodrošinām arī transportu.  Nometnes mērķis: uzlabot bērnu pašsajūtu, emocionālo stāvokli, pašapziņu. Programma tiks veidota, lai bērni spētu atpūsties, brīvi un nepiespiesti justies, vienlaikus gūstot praktiskas, dzīvē noderīgas zināšanas un iemaņas. Dalībnieku skaits: 20 (jābūt deklarētiem Salaspils novadā). Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani projektu vadītājai Agnesei Bērziņai (tālr.: 67981028, 29361190, e-pasts: \n Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ). Nometne tiek rīkota Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salaspils novadā”  Nr. 9.2.4.2/16/I/026 ietvaros.

lasīt vairāk
Aicinām uz nometni pieaugušajiem ar funkcionāliem traucējumiem

Aktīvā dzīvesveida nometne „Aktīvists 2017” notiks no 2017. gada 7. augusta līdz 10. augustam atpūtas kompleksā “Albatross”, Ķestrerciemā. Diennakts nometne notiks četras dienas, un tā ir bez maksas.  Nometnes mērķis: sekmēt izpratnes veidošanos par veselīga dzīvesveida principu ievērošanas nozīmi cilvēka ikdienā un motivēt apgūto ieradumu izmantošanu ikdienā. Dalībnieku skaits: 25 (jābūt deklarētiem Salaspils novadā).  Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani projektu vadītājai Agnesei Bērziņai (tālr.: 67981028, 29361190, e-pasts: \n Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs