Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Skvērā pie stacijas būs pilsētas pulkstenis

Domājams, ne viens vien no mums reiz ir norunājis tikšanos pie “Laimas” vai kāda cita pulksteņa, jo pilsētu laikrāži kalpo ne tikai kā objektīvi laika rādītāji, bet arī kļūst par pilsētu simboliem. Tad nu augusta beigās arī salaspilieši varēs norunāt tikšanos pie pulksteņa, jo ir uzsākta tā būvniecība. Protams, arī vieta ir izvēlēta lieliski. Kur gan citur objekts tik harmoniski iederētos, ja ne sakoptajā skvērā pie stacijas? Līdzās ērtajiem soliņiem un allaž krāšņajām dobēm un kokiem pulkstenis būs lielisks papildinājums ainavai. Tā būvniecība ir uzsākta jūlijā, un pašvaldība šim mērķim ir atvēlējusi 42 tūkstošus eiro. Darbu ietvaros tiek veikta esošā seguma demontāža, būvbedres izrakšana, pulksteņa pamatu izbūve un tā uzstādīšana, bruģakmens ieklāšana, vides sakopšana un citi darbi. Pulkstenis sastāv no trim augstuma grupām, kurās ir arī termometrs.  Pulksteņa balsta kājas tiks izgatavotas no nerūsējoša tērauda kvadrātcaurulēm, kas apšūtas ar kapara loksnēm. Lai arī tumsā būtu redzams gan laiks, gan temperatūra, ciparnīcas būs izgaismotas. Projekta autori ir pieredzējuši arhitekti no uzņēmuma “Kvites”.

lasīt vairāk
Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā uzziedējusi mazā ūdensroze

 Nacionālā botāniskā dārza zinātnieki no jauna atklājuši Latvijā reto ūdensrozes sugu - mazo ūdensrozi Nimphaea tetragona Georgi. Tagad miniatūrās skaistules pirmais zieds rotā arī dārza oranžērijas baseinu. Botāniskā dārza zinātnieki šo ūdensrozes sugu savvaļā atraduši 2017.gadā ekspedīcijā dabas liegumā Ances purvi un meži. Iepriekš šī suga konstatēta Latvijā 1951. gadā Ropažu Dūņezerā, bet tās esamība bija nepietiekami dokumentāli pierādīta, tādēļ netika iekļauta Sarkanajā grāmatā. Šogad NBD zinātnieki turpina pētījumus, apsekojot citas vietas, kur varētu augt šī suga. Mazā ūdensroze sastopama Eirāzijā no Somijas līdz Klusajam okeānam, kā arī Ziemeļamerikas Ziemeļrietumos. 

lasīt vairāk
Pasargāsim sevi no legionelozes!

Pēc Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem pērn Latvijā tika konstatēti 37 legionelozes jeb leģionāru slimības saslimšanas gadījumi. Tā kā visbiežāk cilvēki saslimst tieši vasarā, tad pašvaldības vides inženiere Karīna Bāliņa salaspiliešiem atgādina, kā sevi no leģionu slimības pasargāt. Tātad vispirms – kas ir legioneloze? Tā ir legionella baktērijas izraisīta infekcijas slimība, kas izpaužas kā smaga pneimonija (plaušu karsonis). Slimība sākas strauji, temperatūrai paaugstinoties līdz 39-40,5 grādiem, ar galvassāpēm un muskuļu sāpēm, kam pievienojas sauss klepus, sāpes krūtīs, elpošanas traucējumi. Paaugstināts risks saslimt ir cilvēkiem ar hroniskām plaušu slimībām un novājinātu imūnsistēmu, tiem, kas lieto imūnsistēmu nomācošus medikamentus, kā arī bijušiem vai esošiem smēķētājiem un cilvēkiem pēc 50 gadiem. Ar legionelozi var saslimt, ieelpojot legionellas saturošus mikroskopiskus ūdens pilienus (aerosolus), kas veidojas, ar legionellām piesārņotajam ūdenim atsitoties pret cietām virsmām. Legionellas saturoši aerosoli var veidoties no tekoša ūdens krāna vai dušas, no burbuļvannām, gaisa mitrinātājiem, gaisa kondicionēšanas iekārtām, iekštelpu dekoratīvajās strūklakās u.c. izsmidzināšanas ierīcēs. Jo sīkāki ir aerosolizētie ūdens pilieniņi, jo lielāks ir inficēšanās risks. Dzerot ūdeni un parasti arī mazgājoties vannā, ar legionelozi nav iespējams inficēties. Legionellas īpaši vairojas siltā ūdenī, karstā un aukstā ūdens tvertnēs, cauruļvados ar nelielu ūdens plūsmu vai stāvošā ūdenī (piemēram, dzīvokļos, kur reti tiek izmantoti krāni vai dušas), cauruļvadu dušu, krānu vai tvertņu (t. sk. boileru) virsmu organiskajā aplikumā, nosēdumos, mazgāšanas iekārtās, izlietņu un vannu aizbāžņos, ūdenssildītājos. Bioloģiskā aplikuma veidošanos uz ūdensvadu un ūdenstilpņu iekšējām virsmām veicina piesārņojums, neaizsniedzamas vietas, kuras nevar iztīrīt, ūdens stagnācija, negludas virsmas, karstā ūdens temperatūra zem +50, korozija un citi faktori. Lai izvairītos no inficēšanās, jāseko tam, lai aukstā ūdens temperatūra visās izplūdes vietās būtu zem +20, bet karstā ūdens – virs +50 (šāda temperatūra būtu jāsasniedz, notecinot ūdeni aptuveni vienu minūti ilgi), un tā cirkulācija būtu nodrošināta visā karstā ūdens sistēmā. Karstā ūdens cauruļvadus ieteicams aplikt ar izolācijas materiāliem, ja tie atrodas pārāk tuvu aukstā ūdens cauruļvadiem. Nepieciešams regulāri veikt dušu uzgaļu tīrīšanu no organiskā un neorganiskā aplikuma, kā arī tās dezinficēt, izmantojot hloru saturošus sadzīves dezinfekcijas līdzekļus, vai ieliekot verdošā ūdenī. Vismaz reizi nedēļā dažas minūtes jātecina karstais un aukstais ūdens tajos krānos un dušās, kas tiek reti izmantotas. Tā jārīkojas arī ikreiz pirms ūdens lietošanas pēc ilgstošākas prombūtnes. Ilgi nelietoti dušu un krānu uzgaļi jāmazgā un jātīra, izmantojot hloru saturošus dezinfekcijas līdzekļus.

lasīt vairāk
Meklējam Salaspils stiprās ģimenes!

Aicinām pieteikties Salaspils novada laulātos pārus, kuri šogad atzīmē 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 un vairāk kopdzīves gadu jubilejas. Salaspils stiprākās ģimenes tiks aicinātas uz īpašu svinīgo pasākumu, kas notiks Valsts Proklamēšanas gadadienas ieskaņas nedēļā. Pieteikšanās nosacījumi Laulātie pāri var pieteikties paši, kā arī tos var pieteikt cilvēki, kuri pazīst šo ģimeni; valsts un nevalstiskās organizācijas; Ģimenes dienas pasākuma organizatori. Vismaz vienam laulātajam no pāra jābūt Latvijas Republikas pilsonim un deklarētam Salaspils novada administratīvajā teritorijā. Laulībām ir jābūt reģistrētām atbilstoši Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Pieteikumā lūdzam norādīt laulāto vārdu un uzvārdu, vecumu, dzīvesvietas adresi, ģimenes aprakstu (piemēram, intereses, hobiji, kopīgas ģimenes tradīcijas, sasniegumi), pieteicēja un pieteiktās ģimenes kontaktinformāciju (tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi), kā arī gadījumā, ja pieteikumu iesniedz cita persona, tad apliecināt, ka ir saņemta piekrišanas no laulātā pāra personas datu apstrādei*. Pieteikumus ar norādi “Ģimenes diena” līdz 1. oktobrim aicinām sūtīt uz e-pastu: 

lasīt vairāk
Jūlijā peldieties droši!

Veselības inspekcija informē, ka pēc 8. un 9. jūlijā veiktajām peldūdens kvalitātes pārbaudēm ir ieteikts nepeldēties Jūrmalas peldvietā „Vaivari” paaugstināta mikrobioloģiskā piesārņojuma dēļ. Pārējās 56 oficiālajās peldvietās, tai skaitā Salaspils oficiālajās un neoficiālajās peldvietās, peldēties ir atļauts. Visa informācija par oficiālajām un neoficiālajām peldvietām, kurās tiek pārbaudīta ūdens kvalitāte, pieejama Inspekcijas tīmekļa vietnē www.vi.gov.lv . Turpat, visas sezonas garumā, būs pieejami to neoficiālo peldvietu apsekošanas rezultāti, par kurām inspekcija saņems analīžu rezultātus. Neoficiālo peldvietu analīzes tiek veiktas pēc vietējo pašvaldību iniciatīvas. Ūdens kvalitāti 57 oficiālajās jūras un iekšzemes peldvietās Inspekcija pārbaudīs līdz 15. septembrim, ņemot ūdens paraugus peldvietās katru mēnesi. Nākamās plānveida analīzes tiks veiktas 5. un 6. augustā. Informāciju sagatavoja: Veselības inspekcijas Sabiedrisko attiecību un klientu apkalpošanas nodaļa sadarbībā ar Vides veselības nodaļu.

lasīt vairāk
Dažos vārdos par jauno “Salaspils Vēstu” numuru

Dažos vārdos par jauno “Salaspils Vēstu” numuru: salaspilieši sporto; saules enerģija sildīs jau šoruden; tiek maksāti ievērojami pabalsti; vasaras nometnes notiek; kori dzied ārzemēs; muzejā notiek aizraujošas lietas; jaunieši dalās pieredzē; policija rūpējas par drošību; bet pats galvenais -  mūsējie no Jaunatnes Olimpiādes pārved 10 medaļas un Latvijas rekordu un pāri Salaspilij jau slejas milzīgā saules enerģijas uzkrāšanas tvertne! Par šo un vēl daudz ko citu sīkāk lasiet jaunajā informatīvā izdevuma numurā!

lasīt vairāk
Aiztur zagļus un modina aizmigušos

1. jūlijs Plkst. 18.42 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka ceļa posmā no Dārziņu dzelzceļa pārbrauktuves uz Mežezeriem stāv automašīna, kurai nav priekšējā atdurstieņa un tiek demontētas tās riepas. Notikuma vietā atradās automašīna “Audi” un tās īpašnieks, kurš paskaidroja, ka iepriekšējā vakarā iedevis automašīnu savai paziņai. Tā, braucot pa grantēto ceļu, nobraukusi no tā, mašīna nav braucamā kārtībā un tiek gaidīts auto evakuators, lai auto nogādātu remontuzņēmumā. Trešās personas un īpašumi nav cietuši. Par notikušo ziņots Valsts policijai. Plkst. 23.25 policijas darbinieki pie Maskavas ielas 1A pamanīja zemē gulošu vīrieti, kuram blakus atradās cilvēki. Vīrietis, iespējams, bija iereibis un nereaģēja uz apkārt notiekošo. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. NMPD mediķi guļošo vīrieti pēc apskates hospitalizēja. 2. jūlijs Plkst. 21.15 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka birztalā aiz Celtnieku ielas 12. nama bērni kurina ugunskuru. Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja ugunskuru, kura tuvumā neviena cilvēka nebija. Policijas dabrinieki nodzēsa ugunskuru. 7. jūlijs Plkst. 1.48 policijas videocentra darbinieks pilsētas videonovērošanas kamerās pie Skolas ielas 4 D pamanīja transportlīdzekli BMW X5, kurā iekāpa septiņi cilvēki, un automašīna uzsāka kustību. Tika pieņemts lēmums pārbaudīt transportlīdzekli. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka automašīnā atrodas septiņi pasažieri, un tas pārsniedz transportlīdzekļa izgatavotāja noteikto pasažieru skaitu. Ņemot vērā minēto, tika konstatēts Ceļu satiksmes noteikumu 183. punkta pārkāpums. Par notikumu ziņots Valsts policijas Ceļu policijai. Plkst. 7.37  policija tika saņēma informāciju, ka kāds vīrietis, ģērbies melnā jakā ar kapuci un zilu mugursomu, daudzdzīvokļu mājā Dienvidu ielā izsitis kāpņutelpas loga rūti un aizbēdzis. Veicot vainīgās personas meklēšanu, plkst. 7.55 policijas darbinieki saņēma informāciju, ka kādā Gaismas ielas privātīpašumā ir ienācis nepazīstams vīrietis un centies iekļūt dzīvojamā mājā, bet, ieraugot mājas īpašnieku, sācis bēgt. Ziņotājs informēja, ka seko bēgošajam vīrietim pa Gaismas ielu Tallinas apvedceļa virzienā. Ierodoties notikuma vietā, Pašvaldības policijas darbinieki konstatēja,  ka bēgošais vīrietis ieskrējis Gaismas ielā esošajā augstsprieguma tīkla apakšstacijas teritorijā. Veicot vīrieša meklēšanas pasākumus, blakus apsekojamai teritorijai tika pamanīts automobilis “Volkswagen” ar izsistu aizmugurējo sānu stiklu, bet tā salonā esošās mantas bija izmētātas. Turpinot veikt meklēšanas pasākumus, teritorijā tika aizturēts 1995. gadā dzimis vīrietis. Ziņotājs viņā atpazina personu, kura centās iekļūt dzīvojamajā mājā. Turklāt aizturētais arī atbilda pazīmēm par kāpņutelpas stikla rūts izsišanas faktu Dienvidu ielā, proti, vīrietis bija ģērbies melnas krāsas jakā ar kapuci, un tam bija zila mugursoma. Pie aizturētā atradās arī dažādas mantas, kuras tas, iespējams, bija nozadzis no transportlīdzekļiem, kuriem izsita stiklu. Par notikušo tika paziņots Valsts policijas darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā un pārņēma to. Neilgi pēc tam - plkst. 9.48 pašvaldības policijā tika saņemta informāciju par bojātu un apzagtu transportlīdzekli ka Saulkalnes ielā 1. Tā kā adrese atradās netālu vietas, kur tika aizturēts iepriekš minētais vīrietis, un pie viņa atradās dažādi dokumenti, kuros bija norādīta arī adrese Saulkalnes iela 1, ziņotājam tika ieteikts vērsties Valsts policijai. 9. jūlijs Plkst. 1.30 Pašvaldības policijas darbinieki Lazdu ielā 2 pamanīja automašīnā “KIA” vadītājam paredzētajā vietā guļošu sievieti. Tika nolemts veikt pārbaudi, kā laikā pārkāpumi netika konstatēti. Sieviete policijas darbiniekiem paskaidroja, ka atbraukusi no sporta nodarbības un automašīnā iemigusi. Pēc pārrunām viņa devās mājup. Plkst. 21.40 tika saņemta informācija, ka starp daudzdzīvokļu namiem Enerģētiķu ielā 5. un 7. zemē sēž vīrietis ar asiņainu seju. Par notikušo tika paziņots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Vīrietis policijas darbiniekiem paskaidroja, ka ejot ir kritis un pret asfaltbetonu pārsitis seju. Notikuma vietā ieradās NMPD. Mediķi pēc vīrieša apskates noskaidroja, ka vīrietim nepieciešama hospitalizācija. 10. jūlijs Plkst. 22.30 pie Līvzemes ielas 8 tika pamanīts no velosipēda nokritis vīrietis, kurš policijas darbiniekiem paskaidroja, ka kritiena rezultātā ir sasitis galvu un roku. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Mediķi pēc vīrieša apskates konstatēja, ka viņam nepieciešama hospitalizācija. 11. jūlijs Plkst. 00.07 tika saņemta informācija, ka sabiedriskajā transportā atrodas guļošs vīrietis, kuru autobusa vadītājs nevar pamodināt. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka autobusā patiešām atrodas aizmidzis vīrietis, kurš tika pamodināts. Vīrietis bija iereibis, bet tomēr bija spējīgs patstāvīgi pārvietoties. Policijas darbinieki ar viņu veica pārrunas, un pēc tām vīrietis patstāvīgi devās uz savu dzīvesvietu. 13. jūlijs Plkst. 5.10 Pašvaldības policijas darbinieki pie Rīgas ielas 1 pamanīja jauniešu kompāniju, kuru vidū bija noticis konflikts – viens no jauniešiem skrēja pakaļ diviem citiem. Policijas darbinieki konfliktu pārtrauca. Ķīviņā iesaistītais jaunietis policijas darbiniekiem paskaidroja, ka kafejnīcā viens no iesaistītajiem viņam iesitis, tāpēc viņš velējies konfliktu atrisināt. Jaunietim patiešām bija pārsists deguns. No Neatliekamās medicīniskās palīdzības cietušais atteicās. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija. Vēlāk šajā pašā dienā Pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes drošību NBD gadatirgus un festivāla “Kartupeļpalma” laikā. 14. jūlijs Plkst. 16.51 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Malienas ielas 2 uz soliņa sēž vīrietis, kurš pirms tam esot gulējis zemē un, iespējams, esot reibumā. Ierodoties notikuma vietā, tika sastapts pieminētais vīrietis, kurš sēdēja uz soliņa krietni iereibis un ar sasistu seju. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Pēc vīrieša pārbaudes ārsts paskaidroja, ka viņam nepieciešama hospitalizācija. Ņemot vērā to, ka iereibušais vīrietis bija agresīvs, mediķi lūdza policijas pavadību vīrieša hospitalizēšanas laikā uz Rīgu. Vīrietis tika hospitalizēts.

lasīt vairāk
Uz īsu brīdi apturēs siltumenerģijas piegādi

SIA Salaspils Siltums informē, ka laika posmā no 2019. gada 24. jūlija plkst. 8.00 līdz 2019. gada 26. jūlija plkst. 20.00 nebūs siltumenerģijas jeb karstā ūdens piegādes Salaspils pilsētai. Pārtraukums saistīts ar remontdarbiem katlu mājas teritorijā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

lasīt vairāk
Sestdien "Rožu diena"

Sestdien, 13.jūlijā Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī aicina visus uz “Rožu dienu”, kad notiks stādu un amatnieku gadatirgus ar rožu tēmai atbilstošu programmu. Visiem interesentiem būs iespēja doties izglītojošā ekskursijā uz botāniskā dārza rožu ekspozīciju kopā ar rožkopības lietpratēju Ilmu Neretu, baudīt krāšņo rožu ziedēšanu un uzklausīt vērtīgus padomus rožu kopšanā. Tiem, kas vēlas radoši izpausties, tiks piedāvāta apsveikuma kartiņu izgatavošanas paraugstunda, kurā katrs atbilstoši savai gaumei un krāsu sajūtām, varēs izveidot sev tīkamu apsveikuma kartiņas dizainu. Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies Salaspils bērnu vokālā ansambļa “Dzeltenā zemūdene” dalībnieki.  Oranžērijā 13.un 14.jūlijā būs skatāma biedrības “Lilium Balticum” liliju izstāde. 13.jūlijā izstādes laikā, būs iespēja saņemt liliju audzētājas Marutas Audares konsultācijas. Kā jau ierasts “Rožu dienā”- apmeklētājiem, kuriem vārdā vai uzvārdā Rozes vārds, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja bez maksas. No plkst. 16.00 ieeja - ar biļetēm uz muzikālo festivālu “Kartupeļpalma”. Biļetes var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs, internetā vai pie festivāla dienā pie ieejas dārzā. Programmā: 10:00 “Rožu rapsodija” – apsveikuma kartiņu izgatavošana skrapbukinga tehnikā kopā ar meistari Aiju Pumpuri (oranžērijas semināru zālē) 11:00 Salaspils kultūras nama bērnu vokālā ansambļa “Dzeltenā zemūdene” koncerts (oranžērijas laukumā) 12:00 Ekskursija pa rozāriju ar rožu speciālisti Ilmu Neretu Visas dienas garumā oranžērijā apskatāma biedrības “Lilium Balticum” liliju izstāde. Ieeja pasākumā: uzrādot derīgu ieejas biļeti botāniskajā dārzā.

lasīt vairāk
Par jaunāko novadā lasiet “Salaspils Vēstīs”

Priekšsēdētāja vietnieks Raivis Anspaks informē par to, ka jūlija beigās sāksies gaisvadu elektropārvades līnijas demontāža, to nomainot pret kabeļlīniju. Tādējādi šajā teritorijā varēs veikt infrastruktūras uzlabojumus. Atceramies, ka pērn jūlija pilnbriedā Salaspilī pulcējās vairāk nekā 1500 skaistā un ziedošā cienītāju no visas Latvijas, lai piedalītos “Puķu draugu saietā”. Saieta karogs lepni plīvoja oranžērijā, taču 29. jūnijā Salaspils delegācija devās uz Rundāli, lai svinīgi karogu nodotu nākamajai saieta mājvietai. Pašvaldība veiks ceļa C52 pārbūvi, kur atrodas 14 uzņēmumi, nodrošinot teju 300 darbavietas. Ja, maksājot pašvaldībai par bērnudārzu, laulībām vai citiem pakalpojumiem, izmantojat SMART-ID, OBLIGĀTI ir jānorāda maksājuma mērķis. Viena pēc otras Salaspilī tiek siltinātas un atjaunotas daudzdzīvokļu mājas. Nu šim sarakstam pievienosies arī nams Maskavas ielā 1. Kamdēļ ir svarīgi namu atjaunot, lasiet 3.lpp. Ir prieks dzirdēt no mūsu novada viesiem, cik skaista ir Salaspils, tālab vasarā atgādināsim par tiem nozīmīgajiem apskates objektiem, kuri  atrodas mūsu novadā. Šodien Jelgavā sākas Jaunatnes olimpiāde, tāpēc turēsim īkšķus par mūsu jaunajām sporta zvaigznēm handbolā, basketbolā, badmintonā, vieglatlētikā u.c. Salaspilī peldvietu ūdens kvalitāte atbilst higiēnas prasībām, tāpēc peldieties droši. Tomēr VUGD atgādina, kas jāievēro, lai izvairītos no nelaimes ūdenī. Sargāsim sevi! Skeitparkā ir veikti remontdarbi, un nu tas ir atvērts visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Par to, kā vieglatlēti aizvadījuši sacensības Jelgavā, stāsta sporta skolas direktore Anita Trumpe. Vēl vienu jauku darbu ir paveikusi Doles atbalsta biedrība Daugavas muzeja teritorijā. Līdzās jau uzstādītajam memoriālam par godu Daugavas dzelmē nogrimušajām mājām un iztīrītajiem upes krastiem ar biedrības un pašvaldības atbalstu ir atjaunots parka celiņa segums. 29. jūnijā uz pārgājienu aicināja Tūrisma informācijas centrs. Gides lomā iejutās dolēniete Inita Sproģe, atklājot daudz nozīmīgu faktu par salas vēsturi. Par to vairāk 6.lpp. Salaspils amatierteātra dalībniece Jana Kolbina lasītājiem stāsta par aizvadīto teātra festivālu Austrijas pilsētā Abtenavā. Svētdien grupa “SIGMA” aicina uz koncertu Daugavas muzejā. Koncerts sāksies pulksten 16, un biļetes varēs iegādāties uz vietas. 13. jūlijā notiks festivāls “Kartupeļpalma”, kurā uz skatuves kāps veseli 17 mūziķi un mūziķu apvienības. Izdevumu lasiet ŠEIT. 

lasīt vairāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis

Arhīvs